Skocz do zawartości

kiedy kolejny konkurs?


TEIWAZ

Polecane posty

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

[quote] Może dzisiaj coś pomyślimy nad tematem [/quote]
Ale w sensie administracja unit-u czy jak wcześniej jakieś spotkanie na kanale i dogadanie się użytkowników
?

PS. w ogóle w logo unit1.pl na stronce na górze ten napis BETA będzie cały czas ? biggrin.gif

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na mysli rozmowe z Iskarem na temat nowego konkursu biggrin.gif Troche mnie nie było i nie wiem jak to się odbywało gdy nie miałem kompa tongue.gif

[quote] PS. w ogóle w logo unit1.pl na stronce na górze ten napis BETA będzie cały czas ? biggrin.gif [/quote]

Na razie to myśle nad całkowitą zmianą loga ale niestety grafików oraz pomysłów jak na lekarstwo sad.gif

:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo mialem zajefajny pomysl na wyscigi smile.gif
(ale faken nie mam czasu aby go zrealizowac)
Plan jest taki: Dluga rynna (taka na deszcz) a ty scigasz sie po niej bo jestes kropla deszczu. Ideal dla dynamicznych wyscigow 3d smile.gif) Mozna zrobic nierownosci, inne ktrople, liscie, latanie do okola jak w gyrusie i multum innych featurow smile.gif

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyyy toster dobre to jest tu się można popisać naprawdę np kolizje takiej kropli odkształcenia albo jak się rozwala na jakiś przeszkodach to by serio było niezłe

Iskar: kiedy coś ustalicie??
jestem przeciw pomysłowi z logiem forum bo to nie jest wyzwanie dla programistów tylko dla grafików

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(DarkAndrew @ pon, 18 gru 2006 - 15:05) <{POST_SNAPBACK}>Iskar: kiedy coś ustalicie??

Pod koniec tygodnia powinien wystartowac konkurs, może wcześniej.

[quote] jestem przeciw pomysłowi z logiem forum bo to nie jest wyzwanie dla programistów tylko dla grafików [/quote]

E tam, programiści też mogą być grafikami, jak ktoś ma talent to może przecież coś zrobić na ten temat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to by był dobry pomysł: kto che wysyła swoje logo do iskara a potem jakieś głosowanie na forum i mamy nowe logo
ale nie o tym wszyscy rozmawiamy od paru dni my chcemy jakiś program grę czy coś co trzeba NAPISAĆ a nie narysować
poza tym kodzimy tutaj wszyscy ale nie wszyscy mają talent do cyfrowego pędzla czy też ołówka to jest takie zadanie do bardzo "wąskich" specjalizacji a przecież zależy nam na wysokiej liczbie uczestników

konkurs na logo OK ale drugi konkurs na jakąś grę czy cuś też chcemy!! mówię w liczbie mnogiej bo myślę że parę osób się ze mną zgadza

pozdrawiam
Dark Andrew

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że powinien być konkurs również dla programistów a nie tylko grafików. Jak już moi poprzednicy mówili na tym forum spotykają się programiści. Graficy również są wśród programistów ale jest ich mniej. Nie mam nic przeciwko konkursowi graficznemu ale w takim wypadku programistyczny też musiałby być.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff bo już się niepokoiłem że nie będzie w święta nic do roboty bo jakoś sam się nie mogę zmobilizować.

głosuje za w pełni multi-platformowym FPP albo TPP albo też multi-platformowych wyścigach(te tostera ok)

z tą multi-platformowością to mi chodzi o przenoszalność na windowsa i linuxa

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam na forum smile.gif

zeby cos bylo wielo platformowe to trzeba to napisac w jednym standardzie, a do tego trzeba zmusic ludzi, raczej sie nie uda. nie kazdego uda sie zmusic do przejscia z delphi do dev`a i to na standartowe biblioteki STL.

a moze tak film ?? stworzenie dema i zapisanie w formie video? z nowu nie kazdy ma super lacze zeby gdzies shostowac filmik w dobrej jakosci, w przyzwoitym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...