Skocz do zawartości

kiedy kolejny konkurs?


TEIWAZ

Polecane posty

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
a może zróbmy konkurs pod tytułem kto zrobi bardzie porąbany program:D to by dobre było im mniej sprawdzający rozumie tym więcej punktów
a tak na serio to może nie jakąś grę tylko coś innego np rozwiązać jakiś problem albo aplikacje napisać

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] i nie będzie to koniecznie napisanie gry. [/quote]
Czy to ort! dobry pomysł? Osobiście uważam, że napisanie gry jest trudniejsze od napisania jakieś aplikacji i chyba lepsze byłoby nastawienie się tylko np na aplikację (ew. grę). Ale to tylko moje zdanie... smile.gif Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkursy na gre już były, teraz będzie inna tematyka ale zapewniam, że poziom trudności wcale nie będzie mniejszy smile.gif poza tym będą mogli wystartować zarówna Ci, którzy robią tylko gry jak i pozostali, bo temat będzie taki, że będzie można zrobić pracę w formie gry ale nie koniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Konkursy na gre już były, teraz będzie inna tematyka ale zapewniam, że poziom trudności wcale nie będzie mniejszy smile.gif poza tym będą mogli wystartować zarówna Ci, którzy robią tylko gry jak i pozostali, bo temat będzie taki, że będzie można zrobić pracę w formie gry ale nie koniecznie. [/quote]
Oho, jakiś sikret suprajz ;-)

// :> - Iskar

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje:
1. Napisz gre labirynt smile.gif Pomysl prosty jak babmbus a moze dac sporo funu i mozna sie wykazac skillem. Tym bardziej ze nie ma ograniczen co do technologii (2d/3d). Oraz co do ilosci elementow jakie moga byc dodane do gry (klucze, portale, itemy itp itd)
2. Napisz modul do jakiejs aplikacji. Np. jest jakis program ktory cos robi i trzeba by dopisac modul ktory moglby z nia wspolpracowac (albo wkompilowany, albo dll'ka albo przylaczajacy sie do programu inna technologia (DDE, Socket itp)

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] 2. Napisz modul do jakiejs aplikacji. Np. jest jakis program ktory cos robi i trzeba by dopisac modul ktory moglby z nia wspolpracowac (albo wkompilowany, albo dll'ka albo przylaczajacy sie do programu inna technologia (DDE, Socket itp) [/quote]

Rozumiem, że chodziłoby o coś w stylu pluginu, dobrze zrozumiałem ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...