Skocz do zawartości

Gra w stylu Wormsów - głosowanie


Nakiel

Polecane posty

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorzy mogliby lepiej opisać sterowanie postaciami. Ponad to z niektórymi grami mam problemy techniczne:

vormsylvania: nie uruchamia się: tj. po wybraniu nowa gra -> [enter] wyłącza się. Nie ma komunikatu o błędzie.

robak w kosmosie: komputer gra za szybko. Moje robaki wyparowywały natychmiast po stworzeniu ich, w efekcie moja baza cały czas była w promieniu przeciwnika, a ja nie mogłem zaatakować nawet robala

pixele: Łossotuajchosi? Gra jest dla mnie nieczytelna. Co jest moją postacią? Jak to w ogóle działa?

Nie brałem udziału w konkursie, ale moje typy są takie (pewnie i tak nie będą wzięte pod uwagę przy ocenianiu, bo niezgodne z regulaminem, ale do tam)
wormsy-gra: 5
deforms: 3
gif-worms: 1

// mu mnie bohaterami są piksele, gra jest nieskończona, nie można walczyć - Iskar
aha... trudno się mówi :-( . ale odpisuj normalnie, bo edycji nie widać w postach od ostatniej wyzyty // ktoś
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś masz jakiś błąd czy po prostu się zawiesza :? ? Jeszcze takie zasadnicze pytanie .. czy Twoja karta obsługuje jakiegokolwiek vertex shadera ? drugie pytanie czy aby na pewno masz zainstalowane sterowniki biggrin.gif.

Jak możesz to sprawdź w katalogu bin plik action.exe czy Ci się uruchamia.

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Ktoś masz jakiś błąd czy po prostu się zawiesza :?
// nic się nie dzieje, poprostu ekran gry znika, podobnie jak jej proces z MZ
Jeszcze takie zasadnicze pytanie .. czy Twoja karta obsługuje jakiegokolwiek vertex shadera ?
// pewnie tak, ale dokładniej powiem jak przełączę się na win
drugie pytanie czy aby na pewno masz zainstalowane sterowniki biggrin.gif.
// TAK, sciągnięte za tzw starych dobrych czasów ze strony producenta (gdy jeszcze można było cokolwiek na niej znaleźć

Jak możesz to sprawdź w katalogu bin plik action.exe czy Ci się uruchamia.
// sprawdzę [/quote]

edit: Jak się uruchomi action.exe ręcznie, to cześciowo działa, ale potem już można uruchamiać jako "nową grę", i działa OK. JEdyny problem, któy pozostał, jest taki, że po uruchomieniu strzelania robal już nigdy nie przestaje... przerywa tylko jak nie ma naboi w wybranej broni, a po trafieniu na jakiś nabuj zaczyna jeszcze raz. (no, jeszcze jest to, że jak sięrozstrzela [b]ort! przeciwników, to zostaje 9% życia tongue.gif )


edit2: wszystko byłoby super, gdyby tylko można było przestać strzelać, ale niech tam...
moja punktacja tym samym nieco się przesuwa, czyli:
vormsylvania: 5
wormsy-gra: 3
deforms: 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm prawdę mówiąc nie mam bladego pojęcia skąd się biorą te błędy jak y mi chociaż jeden wyskoczył to bym go chętnie przyblokował (za ten wstyd co mam jak komuś nie działa) a tu nic biggrin.gif.
W każdym razie dzięki za pozytywne ... negatywne też oceny bo wszystko motywuje biggrin.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czas minął.

Uwaga uwaga.. ;-)

Zwycięzcą z liczbą punktów 11 zostaje krajew4

Drugie miejsce zajęli Spider100 & Hnb z wynikiem 10 punktów
Trzecie miejsce należy się Skorpiowi za 9 punktów

Pozostałe rozdane punkty powędrowały do:

Siber: 8
Gifanonim: 2
Varcetti: 2

Nie głosował Tsr, więc został zdyskwalifikowany..

Gratuluję ;-)

Dziękujemy za wzięcie udziału oraz życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluje wszystkim i może następny konkurs jak będzie to nie róbmy go za wcześnie bo trzeba trochę się "doszkolić". Jak już mówiłem dziwne, że mój faworyt nie zajął 1 miejsca tylko 2 ;p ale co tam (nie żebym się podlizywał czy coś nie ;p ?).

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Ja również gratuluje wszystkim i może następny konkurs jak będzie to nie róbmy go za wcześnie bo trzeba trochę się \"doszkolić\". Jak już mówiłem dziwne, że mój faworyt nie zajął 1 miejsca tylko 2 ;p ale co tam (nie żebym się podlizywał czy coś nie ;p ?). [/quote]

Spoko 5corpio moja gierka była za cienka, ale następnym razem podciągnę poprzeczkę wyżej ... o wiele wyżej 8)

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie udostępniacie kodów bo dla zainteresowanych to jest całkiem pozyteczna rzecz wink.gif

Na kawiarenkowym komputerze wiekszosc prac ma prblem z wydajnoscia wiec jeszcze wszystkich nie obejrzalem.

Dzieki tmu konkursowi uswiadomilem sobie, że pisanie na 2 systemy operacyjne jest prostrze niz by mogło sie wydawać biggrin.gif Z Lazarusem jest to kwestia przekompilowania i ewentualnie drobnych poprawek. Mialem tez okazje zapoznac sie po raz pierwszy (praktycznie) z SDL i dziala swietnie smile.gif

Krajew zrobil dokladnie taki efekt krwi jaki ja chcialem tongue.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widziałęm 3D, ale gra fajna biggrin.gif

Mam już nową myszę, wszystko działa bez zarzutu. znalazłem nawet dość dobrą taktykę ataku, ciekawe, kiedy uda mi się przejść do końca tongue.gif

a na przyszłość: róbcie sterowanie dla praworęcznych! Jak chcecie dać możliwość wygodnego grania, to albo zaprogramujcie kilka wersji klawiszy sterujących, albo jeszcze lepiej: pozwalajcie samodzielnie wybierać klawisze.

(proponuję układ prawa ręka na strzałkach (* łażenie *) a lewa na spacji, ctrl, shifcie, innych specjalnych - imo najwygodniejsze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...