Skocz do zawartości

Foot-Notes 1.1


Max1414

Polecane posty

No może ten program nie jest identyczny tongue.gif

W zasadzie to jego przydatność jest bardzo ograniczona w takim codziennym użytkowaniu. Mozna sobie coś tam zanotować żeby było pod ręką i to wszystko. Do przypominania o różnych zdarzeniach to mam coś innego: Evolution. To taki program kombajn wink.gif Klient e-mail, kalendarz, planowanie zadań, książka adresowa (coś jak Outlook tylko milion razy lepsze biggrin.gif ).

EDIT: No a system to Ubuntu Linux oczywiście 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Spójż na jego podpis do będziesz wiedział

A program można by uznać za przydatny, gdybyś ograniczł go do trybu off line.
Rozszerzenia takie jak wymiana notatek przez sieć wbref oczekiwaniom nie jest dobrym pomysłem [/quote]

ehh no dobra ale nikt ci nie karze korzystac z online... mozna ustawic opcje zeby nie laczylo do online i tyle i masz sam offline..

Moje projekty: http://wojciechkulik.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz o co mi chodzi.
Nie powinno być takiej możliwości q programie. Rozumiem że chcesz aby program był jak najlepszy, ale zauważ, ze np. w tlenie już jest to co zaproponowałeś, a ponad to połączenia p2p, obśługa poczty, rozmów głosowych, video...

Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Jedyne czego do tej pory nie widziełem to możliwość przyklejania notatek. Nie wiem na ile to działa w tym programie, ale jeżeli działa, t owielki +. JEdnak musisz się zdecydować na jedno:
albo robisz prosty program mający tylko tą jedną funkcję (ewentualnie możliwość pracy jako wtyczka go tlena / gg)

albo piszesz nowy komunikator LEPSZY niż tlen/gg/icq/inne ale kompatybilny z nimi (tj. potrafiący [b]kożystać z ich sieci) i robisz reklamę.

Jeżeli zobisz kolejną wersję gg, tym bardziej uboższą od pierwowzoru, to nie znajdziesz chętnych.
A właśnie takie coś próbujesz zrobić. I chyba chcesz mieć jak nawięcej użytkowników, prawda? jak chyba każdy programista.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(ktoś)nie rozumiesz o co mi chodzi.
Nie powinno być takiej możliwości q programie. Rozumiem że chcesz aby program był jak najlepszy, ale zauważ, ze np. w tlenie już jest to co zaproponowałeś, a ponad to połączenia p2p, obśługa poczty, rozmów głosowych, video...

Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Jedyne czego do tej pory nie widziełem to możliwość przyklejania notatek. Nie wiem na ile to działa w tym programie, ale jeżeli działa, t owielki +. JEdnak musisz się zdecydować na jedno:
albo robisz prosty program mający tylko tą jedną funkcję (ewentualnie możliwość pracy jako wtyczka go tlena / gg)

albo piszesz nowy komunikator LEPSZY niż tlen/gg/icq/inne ale kompatybilny z nimi (tj. potrafiący kożystać z ich sieci) i robisz reklamę.

Jeżeli zobisz kolejną wersję gg, tym bardziej uboższą od pierwowzoru, to nie znajdziesz chętnych.
A właśnie takie coś próbujesz zrobić. I chyba chcesz mieć jak nawięcej użytkowników, prawda? jak chyba każdy programista.

heh przyrownujesz moj program do komunikatora... ja nie robie komunikatora tylko program do notatek, a opcja przesylania notatek moze sluzyc do np. jezeli chcesz komus przypomniec zeby ci pozyczoną rzecz oddal, a nie do kumnikowania sie :] .

[quote] Jedyne czego do tej pory nie widziełem to możliwość przyklejania notatek. Nie wiem na ile to działa w tym programie, ale jeżeli działa, t owielki + [/quote]
Nie rozumiem, jak klikasz na ikonke prawym to masz dodaj notatke... i to jest wlasnie ta opcja

Moje projekty: http://wojciechkulik.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...