Skocz do zawartości

Wakacyjna rywalizacja ... nowy konkurs :)


Spider100

Polecane posty

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Nie, bo mogłoby być tak (nie twierdze, że Ci, którzy by głosowali są do tego zdolni ;-) ), że te osoby, który głosowały, zaczęłby konkurs wcześniej - chociaż to i tak niewiele, jednak najlepiej, żeby temat wylosowała osoba, która będzie zbierać punktu -> Nakiel, ja nie, bo też biorę udział.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu to widzę walka będzie ostra i gorąca trzeba się przygotować na zażarty pojedynek biggrin.gif

dobra to teraz jak jest wylosowane "Wormsy" to gra musi być coś jak gra o tym tytule czy można tylko zrobić grę o robakach ale nie taką jak "Wormsy" bez zabijania itp. ?

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Dałem małą plamę z organizacją, ale nie było to ode mnie zależne - monitor sam się spalił po długim przesiadywaniu (no dobra mogłem mu dać odpocząć). Widzę jednak że już sobie poradziliście. Nie odstałem żadnych głosów na pw więc wynik by się nie zmienił.

Życzę wszystkim powodzenia i udanych bezbłędnych prac smile.gif
Jestem parę godzin pracy do tyłu, ale nadrobię sobie trochę gotowymi unitami :twisted:

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam !
Mam jedną prośbę smile.gif

Nie moglibyśmy przesunąć trochę terminu nadsyłania prac powiedzmy tak do końca tygodnia/miesiąca(na jedno wychodzi) ? Wypadło mi parę dni przez załatwianie papierów związanych ze szkołą i kurs prawka i jeszcze zaczynałem później bo nie miałem monitora. Wiem ze nie tylko ja mam problemy ze skończeniem na czas więc proszę LITOŚCI. Nie zdołam zrobić wrogich jednostek i gierki w której by o coś chodziło, a zapowiada się dość ciekawie

Więc co o tym myślicie ?
Pozdro !

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TSr, 5corpio nareszcie gadacie jak 'człowieki' dajcie nam przyjemność poczuć konkurencję biggrin.gif Jeszcze nie jest za późno żeby się dołączyć smile.gif

[quote] Ja miałem zrobić gierke, ale już sam nie wiem : <zawstydzony> -.- [/quote]
Czyli niestety chcesz zrezygnować ? A jak by jeszcze ten tydzień to może zdołasz coś napisać skoro 5corpio i TSr chcą od początku robić to dlaczego nie Ty ? smile.gif

Może to jeszcze nie większość ...ale przekabacę jeszcze Gifa bo mi trochę czasu zleciało z tym jego terenem więc ma szansę się zrehabilitować 8)

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Nie wiem czy przedłużyć konkurs bo dla mnie to wszystko jedno, ponieważ ja wysłałem już swoją pracę... biggrin.gif [/quote]
Chcesz wygrać dlatego ze jako jedyny dąłeś ukończoną pracę czy dlatego ze jesteś lepszy wink.gif ?

Thx krajew4 biggrin.gif.

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Spider100) [quote] Nie wiem czy przedłużyć konkurs bo dla mnie to wszystko jedno, ponieważ ja wysłałem już swoją pracę... biggrin.gif [/quote]
Chcesz wygrać dlatego ze jako jedyny dąłeś ukończoną pracę czy dlatego ze jesteś lepszy wink.gif ?

Musicie zawsze knuć teorię spiskowe? wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Varcetti)CYTAT(Spider100) [quote] Nie wiem czy przedłużyć konkurs bo dla mnie to wszystko jedno, ponieważ ja wysłałem już swoją pracę... biggrin.gif [/quote]
Chcesz wygrać dlatego ze jako jedyny dąłeś ukończoną pracę czy dlatego ze jesteś lepszy wink.gif ?

Musicie zawsze knuć teorię spiskowe? wink.gif

Zawsze potem jest na co zrzucić przynajmniej ;p

Jak już mówiłem niech wygra najlepszy, czyli Ja laugh.gif

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...