Skocz do zawartości

Wakacyjna rywalizacja ... nowy konkurs :)


Spider100

Polecane posty

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mówię, niech każdy pomyśli nad tematem, ale takim w miarę żeby każdy zdążył, przecież nie najważniejszy jest poziom trudności w tym konkursie, chodzi o umiejętne zrealizowanie zadanego tematu, a jak tematem będzie: symulator lotu 3d :? to nikt nie zrobi tego dobrze bo po prostu nie umie sad.gif.
Jutro o 21.00 tak jak już zostało powiedziane spotakmy się na ircu i ustalimy temat.

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

skoro się rozwinęła taka dyskusja, to rozumiem, że jesteście rządni konkursu ;-) co bardzo mnie zresztą cieszy i jestem jak najbardziej za, z tym że: Nakiel jest aktualnie zajęty, Drazek ma problemy z kompem, a ja mam prace w sadzie..Ciężko będzie coś zrealizować, nie wiem kiedy wróce bo jestem tylko na pół godziny w domu. Wracając do konkursu, mam taki pomysł: nie wybierajmy jednego tematu - każdy chciałby inny temat, każdy lubi gry innego rodzaju - wymyślmy 4-5 dobrych tematów, a potem losowo, kolejno będą konkursu o takich właśnie tematach, wtedy w miare każdy byłby zadowolony ;-) Poza tym, pomysł, żeby organizatorzy brali udział bardzo mi się podoba ;-) Spider100 jako założyciel tematu prosze Cie, żebyś zajął się tą dyskusją na ircu, wybierzcie kilka tematów, jak wrócę to będzie nowy konkurs.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nieciekawie nam ten mecz wcisnęli i nie bardzo jest jak to ugryźć trzeba będzie go przesunąć na inną godzinę (joke). Oczywiście po meczu wszyscy na irc i to bez wyjątków biggrin.gif

wymyślmy 4-5 dobrych tematów, a potem losowo

Myślę że w jakiś sposób dojdziemy do porozumienia drogą głosowania, a jak nie to ostatecznie będziemy myśleli nad innymi rozwiązaniami smile.gif
Grunt to żeby był ktoś do udziału (więcej uczestników niż tematów) w konkursie bo inaczej nie ma co organizować, a więc apelacja z mojej strony –
wzywam do wielkiej mobilizacji i zapraszam po meczu na irc (która to może być mniej więcej godzina ?) smile.gif

[edit] 5corpio to trochę za długo na projekt którego się nie planowało i ‘wakacyjna’ to umownie w czasie wakacji smile.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak zrobić al'a wormsy.. oczywiście pierwsze wersje;) czyli 2D..
Nie jest to trudne do zrobienia ale fajne;)

Nie wiem czy trudne czy łatwe bo kolizji per-pixel jeszcze nie robiłem, ale z tego co słyszałem trzeba budować quad-tree itp:). Jak chcecie możemy się pomęczyć biggrin.gif.

[quote] Hehe, witamy po naszej stronie 8). Widzicie zwabiłem wam kolejnego konkursowicza :D Konkurencja będzie :evil: [/quote]

Hehe oby tak dalej a będzie wakacyjna rywalizacja wink.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Hehe, witamy po naszej stronie 8). Widzicie zwabiłem wam kolejnego konkursowicza :D Konkurencja będzie :evil: [/quote]

hehe.. jeśli chcecie więcej programistów to zapraszam na nasz portal;) http://dcm.ar-net.eu
ps. znajdzie się i tam jeden z grafików;)
a że ostatnio nie mamy żadnych pomysłów na programy to pewnie się zajmiemy konkursem (lecz niczego nie obiecuję:P)
mam pytanie.. grupa ile może mieć maxymalnie programistów??smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zrobmy konkurs otwarty jury wybiera w ktorą grę chciałby grać najbardziej-tematyka dowolna wykonanie tez
każdy by miał to co lubi i [b]niebyło by problemu "a bo ja nie lubie robić strzelanek"

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] a może zrobmy konkurs otwarty jury wybiera w ktorą grę chciałby grać najbardziej-tematyka dowolna wykonanie tez
każdy by miał to co lubi i niebyło by problemu \"a bo ja nie lubie robić strzelanek\" [/quote]

I okaże się, że wszyscy dadzą swoje stare gotowe/ przerobione/poprawione projekty tongue.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak jak zaplanowaliśmy wczoraj odbyło się głosowanie na temat który będzie wyznaczał szlaki naszej potyczki wakacyjnej. Głosowało 5 osób (pewnie ze względu na późne godziny i zmęczenie po meczu) choć w międzyczasie pojawiały się jeszcze jakieś. Zenek nie zagłosował a Manuel kanapki smarował smile.gif. Głosowanie dobiegło końca i oczywiście wyłoniliśmy zwycięski temat choć nie wszyscy byli zadowoleni.

Głosowanie polegało na wybraniu trzech dowolnych tematów i nadaniu im 3p/2p/1p, a następnie umotywowaniu swojego wyboru.
Oto dostępne tematy i wyniki głosowania:

[1] 1p. bierki
[2] 5p. wormsy
[3] 7p. kurka wodna z pomysłem
[4] 6p. gra w której występują tylko i wyłącznie warzywa/owoce
[5] gra z moherami
[6] 5p. czołgi 2d
[7] 4p. hit na Mundial rzucanie kamieniami w polski zespół smile.gif
[8] 1p. no to może coś w stylu GTA 2??
[9] czy jak ma być to wakacyjna potyczka to czy tematem nie powinny być wakacje
[10] 1p. straszna gra czyli wyśmiewająca inne znane tytuły

5 najlepszych tematów to:
[3] 7p. kurka wodna z pomysłem
[4] 6p. gra w której występują tylko i wyłącznie warzywa/owoce
[2] 5p. wormsy
[6] 5p. czołgi 2d
[7] 4p. hit na Mundial rzucanie kamieniami w polski zespół smile.gif

Jest jeszcze dla was szansa i możecie zmienić wynik głosowania do jutra. Aby to zrobić trzeba:
-być pewnym że wystartuje się w konkursie
-nadać odpowiednią punktacje do trzech wybranych tematów
-umotywować wybór
-podać swoje głosy tym temacie lub pw. do mnie

Chętnych zapraszam do głosowania, a resztę proszę o odrobinę cierpliwości bo niebawem zaczynamy biggrin.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[1] bierki
[2] wormsy
[3] kurka wodna z pomysłem
[4] gra w której występują tylko i wyłącznie warzywa/owoce
[5] gra z moherami
[6] czołgi 2d
[7] hit na Mundial rzucanie kamieniami w polski zespół
[8] no to może coś w stylu GTA 2??
[9] czy jak ma być to wakacyjna potyczka to czy tematem nie powinny być wakacje
[10] straszna gra czyli wyśmiewająca inne znane tytuły

[5] 3 punkty - bo mam pomysł ;-)
[2] 2 punkty - kultowa gra, fajnie byłoby coś podobnego skodzić,
[6] 1 punkt - kiedyś robiłem, mam trochę grafik, poza tym - też kultowa gra.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to po podliczeniu mamy takie pozycje:

[3] 7p. kurka wodna z pomysłem
[2] 7p. wormsy
[4] 6p. gra w której występują tylko i wyłącznie warzywa/owoce
[6] 6p. czołgi 2d
[5] 3p. gra z moherami

Wyrzuciłem temat "hit na Mundial rzucanie kamieniami w polski zespół" bo to trochę nie teges..

Miało być losowo - wylosuję wieć z tych dwóch pierwszych jeden ;-) uwaga, losuje..a, nie powiem co wylosowałem ;-) Jutro rano startuje nowy konkurs, zapraszam do udziału ;-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...