Skocz do zawartości

Wakacyjna rywalizacja ... nowy konkurs :)


Spider100

Polecane posty

Witam !

Ostatnio w ShoutBox’ie powstała propozycja zorganizowania konkursu. Tematy były różnorodne.
1. Chciałem aby było to odnowienie poprzedniego tematu
„Wykorzystanie praw fizyki w prostych grach/demach “ żeby nie było pogłosu ze programiści z unit1 boją się czegoś 8) , ale powstały głosy sprzeciwu wiec zdecydujemy się na coś trochę tprostrzego.

2. krajew4 chciał grę logiczną lecz ten temat tez się nie spodobał sporej części chcących zabrać udział w konkursie (czyli mnie) ze względu na spędzenie dużej ilości czasu na wymyślanie czegoś logicznego, a małej na kodzeniu smile.gif.

3. Później powstał głupi pomysł realnej gry planszowej tzn. chciałem zrobić bierki lol.

4. Varcetti chciał grę przygodową lecz w żaden sposób nie umotywował i rozeszło się echem.

5. Był jeszcze FPP shooter, ale odpadł na wstępie biggrin.gif.

6. Ostatecznie krajew4 zaproponował „Może coś w stylu kurki wodnej tylko z pomysłem”. Nie wiem jak reszcie ale mi pasuje, a więc 2 osoby na 3 się zgadzają czyli zdecydowana większość wink.gif.

Jeśli macie jakieś inne ciekawe tematy na konkurs to zapodajcie tutaj.
Jeśli któryś z przytoczonych tematów pasowałby wam najbardziej piszcie.
Kto deklaruje że wystartuje w konkursie ? Gdy będzie tylko 3 uczestników to nie mam mowy o rywalizacji.

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja sie [b]napewno deklaruje i jeszcze pomysle nad jakims lepszym pomyslem tongue.gif
Co do gry logicznej to mozesz wykorzystac jakis stary pomysl ale zrobic go na nowo w inny ciekawy sposob smile.gif

Przejrzyjcie sobie to: http://regedit.gamedev.pl/warsztat/compo/download.php, może z tych tematów coś weźmiemy?

// swoją drogą można by to rozreklamować na innych forach, 4p, forum ks-ekspert itd.

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie coś innego niż compo bo to już było i się sprawdziło, ale teraz my musimy zrobić coś oryginalnego, jak dla mnie ta strzelanka 2d z innowacyjnym pomysłem jest spoko.

Tyfek, a coś po za tym ? Jesteś za ostatnim tematem czy za zrobieniem konkursu czy za udziałem tongue.gif

[Edit] ps: Z tym reklamowaniem też uważajcie bo na warsztacie strasznie tego nie lubią ale inne fora chyba przyjmują smile.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było więcej ludzi to można to jak już wcześniej napisałem rozreklamować, ja jestem zarejetrowany na forum eksperta to mogę tam wrzucić link do konursu smile.gifsmile.gif

@up: chodzi mi o 2 fora: 4p i forum ks-ekspert, na tym drugim [b]napewno przejdzie biggrin.gif
@down: edytor map???????????

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przeciwny i proponuje, zeby organizatorzy konkursu zanim wezma sie za robienie czegos nauczyli sie taki konkurs prowadzic ;P Dlaczego? Ciagle nie ma prac z poprzednich edycji, ocenianie jest tak slamazarne jak by tych prac bylo 1000 a nie 5.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Ciagle nie ma prac z poprzednich edycji [/quote]
To nie do końca wina organizatorów bo raczej osób które wybierały temat. Wydaje mi się ze Nie było wyników poprzedniego konkursu bo prace nie dotarły tongue.gif Tym razem nie może być tego błędu bądźmy dorośli, deklaracja jest równoznaczna z udziałem smile.gif

OT: Konkurs musi mieć wprowadzonych kilka poprawek, ale żeby wyłapać błędy trzeba coś organizować. Sadzę że sami organizatorzy też powinni brać udział w konkursie i dac dobry przykład, a sposób oceniania wtedy by się trochę zmienił. To jednak nie jest związane z tematem więc sobie darujmy smile.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] A co powiecie na grę karcianą?? I to nie koniecznie poker czy inne gry hazardowe, ale coś w stylu Yo-Gi-Oh gra raczej trudna do napisania i dużo myślenia [/quote]
Gra karciana to właśnie za dużo myślenia co i jak, to nie jest hop siup tak jak platformówka czy bierki biggrin.gif, jestem za swoim pomysłem 8)

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w takim razie jutro (1 lipca) o 21:00 się zbieramy do tego czasu chyba już wszyscy przejrzą temat i zastanowią się nad tym co by chcieli zrobić.

[Edit] sazian: Mam Ci skopiować pliki programu na serwer zebyś nie musiał instalować ? lol joke smile.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Varcetti) [quote] no to może coś w stylu GTA 2?? [/quote]
Może raczej w stylu jedynki ale to wcale nie taki głupi pomysł...

Varcetti a zastanowiłeś się trochę ? Do takiej gry trzeba mieć silnik fizyczny, a wy nim raczej nie dysponujecie bo nie chcieliście robić bierek ani kontynuować poprzedniego tematu. Ja zrobilem takowy i wiem że nie zdołacie napisać niczego lepszego w czasie konkursu smile.gif Zgadzam się na ten temat tongue.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...