Skocz do zawartości

HandyViewer


krajew4

Polecane posty

Heja!
Do oceny zapodaje programik, tym razem bez instalatora :ble:, a robi on to, że w lewym górnym i prawym dolnym rogu mamy dwie strefy, i jak na nie najedziemy to się wysuwa lista plików, czyli takie przyspieszenie, żeby za dużo nie klikać smile.gif
screena brak, gdyż nawet nie ma z czego go zrobić, bo program chowa się do tray-a.

http://krajew4.ovh.org/hv.exe

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Spoko programik! Może jak się przyzwyczaję to będę go używał biggrin.gif. Niepokoi mnie tylko, że w prawym dolnym rogu nic się nie pojawia, tylko lewy gony działa, a w opcjach sprawdziłem i są uruchomione obydwa.

[quote] readme
Program został stworzony z myślą o mnie, gdyż często potrzebuję dotrzeć do np. skrótu na pulpicie i muszę minimalizować wszystkie okna [/quote]

Hehe nie prościej napisać program który zminimalizuje wszystkie okna ? To tylko taki pomysł co do opcji której brakuje, a by mogła być przydatna biggrin.gif. Przydałoby się jeszcze zmienianie kolorów podświetlania bo ten zielony mi do wystorju nie pasuje smile.gif

Pozdrawiam i powodzenia w projekcie !
Spider ^*^

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] W dolnym lewym nie ma nic, bo w dolnym lewym masz menu dla swoich zdefniowanych programów, a jak się nie wysuwa, to znaczy, że nie zdefiniowałeś żadnych programów :D [/quote]

Oka już załapałem smile.gif
Dobrze by było jak byś dodał jeszcze możliwość zmiany w opcjach czy lista ma znikać jak nie ma nad nią myszy bo tak jak przypadkowo ktoś najedzie to musi kliknąć gdzieś z boku żeby się ukryło smile.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie działa. Dodałem w ustawieniach katalogi jakieś i gdzie to ma się pokazywać ?

Edit: już wiem.
Poza tym program jest ciekawy naprawdę i nie przeszkadza w innej pracy co jest dużym plusem.

Edit2: blee ale nie da się troche zrobić go mniej zasobo żernego - 8mb to sporo jak na taki progs ;p

Znalazłem paskudny błąd otóż nie wiem czy u innych też tak jest ale jak mam odpalony ten program i włącze Delphi 7.0 i próbuje odpalić jakiś projekt to po wyłączeniu go delphi zamula tak jakby i dziwnie trzeba czekać jakiś czas bo cały windows sie wiesza a potem "odblokowuje". Może to tylko u mnie tak jest.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast głupich kolorów zajmij się tym czemu program się wiesz albo delphi mi się np. wiesza przy dawaniu Run App. jak mam ten program otworzony itp. bo program jest naprawdę bardzo ciekawy i przydatny jednak jak większość użytkowników tutaj korzystam z Delphi często i jakoś nie widzi mi się ciągle wyłaczanie go i włączanie co jakiś czas.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale mi osobiście niepotrzebne... dlaczego?
bo zamiast latać mysządo lewego górnego rogu mogę przesunąć mysz w pobliże lewego dolnego i kliknąć "pokaż pulpit" w pasku szybkiego uruchamiania. I przy okazji nie trzeba zmieniać nawyków...

dodatkowo odpowiednia organizacja: wszystko z czego często [b]kożystam mogę sięgnąć przez "start", albo mam skróty na pulpicie, więc dodatkowe menu konfugurowalne nie jest potrzebne.


Jednak program fajny, i jeżeli ktoś nie ma już swoich starych, wyrobionych nawyków, to może być przydatny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] zamiast głupich kolorów zajmij się tym czemu program się wiesz albo delphi mi się np. wiesza przy dawaniu Run App. [/quote]
Włączasz aplikację i ci się zawiesza program? Bo u mnie testowałem i jest wszystko ok.

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...