Skocz do zawartości

Kto jeszcze programuje w Delphi?


Pauli512

Polecane posty

Cześć,

Mam mały problem. Jestem rekruterką IT i poszukuję programisty Delphi, najlepiej juniora. Zastanawiam się skąd można wziąć takich ludzi i czy ktokolwiek jeszcze programuje w tym języku, nie licząc osób, które są seniorami i mają olbrzymie doświadczenie. Wiem, że ten język nadal jest rozwijany, zastanawiam się jednak jaka jest szansa na znalezienie takiego programisty. Pod linkiem dostępna jest oferta, gdyby ktoś zechciał się podzielić przemyśleniami, co należy w niej zmienić lub jak odnaleźć tego jedynego (a właściwie dwóch), to będę bardzo wdzięczna: http://makemymind.pl/szkolenia/1333/. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc!

 

Jeśli macie jakiegoś znajomego, który byłby zainteresowany lub sami jesteście poszukiwanymi przeze mnie programistami, śmiało ślijcie CV i wszelkie zapytania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w Delphi jeszcze się programuje, ale o juniorów ciężko... O ile programujących w tym języku trochę znam, to juniora żadnego.

A myślisz, że jest szansa na znalezienie takiego juniora np. po technikum? Czy tam też nie uczą już takich technologii? Wiem, że na studiach na informatyce uczą się Delphi i Pascala, ale bardziej po to, żeby poznać "historię" i nie wiem czy ktokolwiek dalej się tym zajmuje. A znasz może widełki? Ile zarabia taki regular/senior?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze może tak, bo w tym roku jeszcze Pascal jest na maturze...

Cóż regular/senior zarabia... - te widełki nie wystarczą, jak pomnożysz 2-3 krotnie (w zależności od miasta), to wystarczy.

A to, że jest na maturze jest bardzo interesujące! Może faktycznie znajdą się programiści dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, potrafiący głównie starsze języki programowania.

To oczywiste, że takie widełki nie wystarczą na seniora! Zastanawia mnie jednak, jakie są w przypadku Delphi w Krakowie, żeby też nieco zmienić ofertę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...