Skocz do zawartości

Zadanie na I etap konkursu informatycznego gimnazjum pomocy!


Carl

Polecane posty

Rok temu miałem laureata z konkursu informatycznego w gimnazjum, moi koledzy też chcieli spróbować swoje siły lecz dziś napotkali sie na takie zadanie:

 

https://zadania.oig.edu.pl/OIG/stored_files/download/16569335

 

Na napisanie tego konkursu ma się 90 min do tego zadanie jest jeszcze zadanie z Excela i z Worda lub grafiki.

Jestem zdziwiony ponieważ rok temu na finale trzeba było napisać program Lotto z użyciem tablic, który był banalny z porównaniem do tego co zobaczyłem dzisiaj.

 

Wszyscy moi koledzy na szczęście przeszli pierwszy etap ale chciałbym się dowiedzieć jak można rozwiązać to zadanie. :) :) :)

 

Przepraszam za słaby Polski ale mieszkałem w Anglii od 7 lat i dopiero wróciłem 3 lata temu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Ja rok temu miałem laureata jak napisałem w pierwszym zdaniu ale ok. Nie szukałem na internecie więc przepraszam :/ Konkurs sie pisze ze wszystkiego z czego sie nauczysz przed nie mozna uzyc internetu, a koledzy nie uczyli sie o uzywaniu string w programie.<br />
<br /><br />Ja rok temu miałem laureata jak napisałem wcześniej ale ok. Nie szukałem na internecie więc przepraszam :/ Konkurs sie pisze ze wszystkiego z czego sie nauczysz przed nie mozna uzyc internetu, a koledzy nie uczyli sie o uzywaniu string w programie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...