Skocz do zawartości

Instalacja Wordpressa na portalu


Userr

Polecane posty

Chciałbym skorzystać z Wordpressa, ale nie na blogu, tylko na portalu, w którym oprócz nowości i artykułów do pisania i komentowania których chciałbym użyć Wordpressa, mam jeszcze cały portal z wieloma innymi opcjami, który ma już swój własny szablon. Jest to strona troszkę podobna pod względem układu do tej:

http://pclab.pl/

 

tylko o zupełnie innej tematyce, no i oczywiście nie tak popularna :)

 

W takim przypadku chciałbym do tego podejść w ten sposób, że skopiuję kod mojej głównej strony index.php do plików Wordpressa: Szablon strony głównej (index.php) oraz Pojedynczy wpis (single.php) (i tylko wstawię tam kod Wordpressa w odpowiednie miejsca), ponieważ chcę, żeby działy nowości i artykuły miały ten sam szablon jak strona główna, a z wielu innych stron Wordpressa typu Stopka (footer.php), czy Panel boczny (sidebar.php) usunąłbym całkowicie kod, bo tak jak mówię, to nie jest typowy szablon Wordpressa (szablon nie pod bloga, tylko pod portal) i większość rzeczy, które są w tym szablonie nie są mi tam potrzebne. Chciałbym to zrobić jak najprościej, po linii najmniejszego oporu, ale czy takie podejście będzie dobre?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...