Skocz do zawartości

Bardzo ciekawy projekt nakladania grafiki ... prosze pomocy


Locaj

Polecane posty

Witam

Szukam czegos w rodzaju nakladania grafiki na ekran ... grafiki w sensie dwie linie albo nawet jakiegos jpga ... problem polega w tym ze chce zeby to bylo nad wszystkim ... podobno trzeba to nalozyc na dx ...

jak ktos zna jakis taki maly prosty programik to prosze o info...

potrzebne mi to jest zeby zrobic pseudo celownik do gry komputerowj... powinien to byc stand alone prog z mozliwoscia pozycjonowania danej grafiki co do pixela ... i w przypadku wyswietlania malego drobnego [b]objektu oczywiscie cala reszta ekranu musi byc widoczna... kiedys mialem cos takiego jak "sprite projector" i on nawet dobrze dzialal ale do czasu

dodatkowo przydaloby sie zeby jak np. chce wyswietlic jpga to kolory byly normalne a jeden kolor (0,0,0) byl jakby kolorem przezroczystym...

gra do ktorej potrzebuje celownik to counter strike source ... mam strasznie ciemny monitor i jak probowalem zwiekszyc jasnosc w karcie to nie dzialalo ... jak zwiekszalem w powerstripie to gra tez to blokowala ... i dopiero jak ustawilem obie opcje [b]naraz to zadzialalo ... dziwne i nie wiem czemu tak jest to jest jakies zabezpieczenie ...

szukalem troszke w necie ale nie wiem dokladnie pod jakim keywordem szukac...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...