Skocz do zawartości

pomoc w OpenGl-u


Ewelina

Polecane posty

Problem jest nastepujacy...Jest zrobiony "projekcik"...do tej pory było wszystko ok...po formacie wgrałam ponownie Dev c++ wrzucam projekt do programu i co sie okazuje...ze jest pare błedów w postaci: deklaracja jest uzyta po raz pierwszy. Nie rozumiem tego, nie wiem skad ten problem powstał. Prawde powiedziawszy mam ten projekcik oddac na zaliczenie ale po drodze wyszły własnie takie problemy. Nie znam sie na opengl-u, prosze o pomoc i wyjasnienie. Kontakt wiwianna@tlen.pl Bede wdzieczna za pomoc bo to sprawa dla mnie bardzo wazna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deklaracja jest uzyta po raz pierwszy ? Cos pomieszalas po to wlasnie jest deklaracja bo uzywasz ja po raz pierwszy :) Wrzuc lepiej output kompilatora a nie tlumaczysz na polski. na 95% masz problemy ze sciezkami, albo zle podajesz sciezki do projektu albo masz pokopane includy.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(DarkAndrew)Miałem to samo ale dopisanie paru linijek w linkerze \"-lopengl\" (tak to chyba idzie) powinno załatwić sprawe
aby to dopisać, wejdż w menu project i project options,

[quote] -lopengl32 -lglu32 [/quote]

Down With The Sickness :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...