Skocz do zawartości

prosze o rade


boxer87

Polecane posty

witam,

Wiem ze post który pisze nie pasuje do tego działu ale proszę o nie przenoszenie go.

Otóż mam problem z wyborem ...coś w stylu co dalej..... potrafię pisac strony w html z wykorzystaniem css oraz dhtml i nagle zaczolem sie interesowac programowaniem gier i niewiem co mam wybrac... na rynku pracy w wiekszosci ogloszen szukaja programistow php i java wiem jak to brzmi ale nie ucze sie tylko dla tego ze takie wymogi stawia rynek pracy . i mam do wyboru albo dalej poglebiam wiedze www -> czyli ucze sie php i java badz js albo od 0 c++ prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden słuszny język i jest nim B)

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale tutaj jest pytanie ciagnie mnie tu i tu z tym ze ...wlasnie nie jestem dobry z matmy i niewiem czy sobie poradze z c++ i cala reszta a do webmas. wystarczy html dhtml css mysql apache no i linux php- tez matma ale chyba sobie poradze ew. js do tego a do c++ dochodzi grafika 3d itp ... z web posiadam wiedze z zakresu linux , apache ,html,dhtml css i zaczynam brac sie za mysql dlatego sie was pytam czy warto zaryzykowac i zaczac od nowa bo w przyszlym roku studia na trencie zaczynam i musze wybrac specialnosc a ciagnie mnie i tu i tu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...