Skocz do zawartości

symulator komórki w Javie


johnyjj2

Polecane posty

Witam!

 

Mam do napisania pewną aplikację w Javie na komórkę. Chciałbym najpierw jednak napisać prosty program w Javie, który symulowałby komórkę - miałby klawisze 0-9, #, *, [POWER] i wyświetlacz (w celu wyświetlenia komunikatu programu oraz wpisywania cyfr i znaków). Czy istnieje już może tego rodzaju symulator?

 

Sama aplikacja, który chcę napisać na komórkę wymaga komunikacji użytkownik-program. Użytkownik reagowałby na pytania (pojawiające się na wyświetlaczu) poprzez wybieranie np. 0# dla nie, 1# dla tak, 23423# dla wprowadzenia kombinacji cyfr, * dla przejścia o poziom wyżej w menu.

 

Algorytm, który mam do zaimplementowania jest dość złożony, więc dobrze by było (choć to już nie jest konieczne, gdyż stworzenie takiej opcji w symulatorze zajęłoby pewnie zbyt dużo czasu - no chyba, że już taki symulator istnieje) gdybym mógł też podać jakieś parametry techniczne komórki (w celu przetestowania prędkości wykonania algorytmów obliczeniowych).

 

Zastanawiałem się nad wgraniem tej aplikacji później np. na Nokię E52; 5500 Sport; 3110 Classic; 6124 Classic lub co bardziej prawdopodobne ze względu na niższą cenę, na 1680 Classic lub 2600 Classic.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...