Skocz do zawartości

Anime Whisper


Toster

Polecane posty

Witam,

Wlasnie ukonczylem ~70% projektu Anime Whisper. Projekt w miare wolnego czasu bedzie rozwijany, ale nie urywam ze przyjme wszelaka pomoc w pracach bo ciezko z czasem. Tak czy siak, link do projektu: http://animewhisper.thetosters.pl

 

Nazwa sugeruje powiazanie z filamami Anime i nie jest to przypadek ;) Wiecej info na stronie projektu oraz na moim blogu.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawy projekt sam oglądam anime ale przydało by się coś co przyciągnie użytkowników mi np. nie chce się pobierać programu a do tego informować innych co oglądałem w tym i tym momencie dla mnie to ograniczenie w jakimś tam stopniu mojej prywatności, wiem może to dziwne. Ale nie komentujcie mojego poglądu po prostu tak mam xD

 

P.S popraw błąd:

Wstępniak.

Końcówka 2 akapitu:

i kiedy dana osoba oglądał i znaleźć sobie coś dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

literowka poprawiona, thx.

Co do ochrony danych osobowych to nie wiem jak sie ma Nick + rok urodzenia do tego, ale niewazne kazdy ma swoj poglad.

 

Moze ktos kiedys dopisze webowa wersje, ale na pewno nie ja. Wole miec czasami dedykowany program ktory moge sobie rozszerzyc jak mi sie podoba niz meczyc sie z css + java script + sql + php i bog wie co jeszcze.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

literowka poprawiona, thx.

Co do ochrony danych osobowych to nie wiem jak sie ma Nick + rok urodzenia do tego, ale niewazne kazdy ma swoj poglad.

 

Moze ktos kiedys dopisze webowa wersje, ale na pewno nie ja. Wole miec czasami dedykowany program ktory moge sobie rozszerzyc jak mi sie podoba niz meczyc sie z css + java script + sql + php i bog wie co jeszcze.

Kto wie, zrób hosting z jsp to się pomyśli:P

A tak serio odnośnie nicka, roku i tych "danych osobowych", powinna być opcja do wyboru, ale myślę, że i tak nieliczni by ją używali, a jakby używali to by to była hipokryzja. Większość osób robi striptiz osobowości na dziesiątkach serwisów, podając nie tylko rok urodzenia, ale imię, nazwisko, zdjęcia, jeszcze poddając je ocenie (jak ktoś ma pocztę na o2 i się z niej wylogowuje to jest np. reklama serwisu mixer.pl) więc nie przesadzajmy

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No projekt fajny ale wydawało mi się że widziałem już webową wersję tego. Anyway, bez wersji webowej to właśnie mało użytkowników tego będzie. Fajnie jest tak jak np. w Xfire czy Last.fm mogę sobie wkleić sygnaturkę i pokazać w co tam ostatnio łupałem czy tam czego słuchałem. No i przydałoby się idąc w ślady Last.fm czy Xfire żeby sam wykrywał kiedy dane coś jest oglądane i apdejtował wszystko bez ingerencji użytkownika (ta, to może być ciężkie :F).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...