Skocz do zawartości

HNB Strona domowa po kilku latach przewy :D


HNB

Polecane posty

Dobra. Zacznę tak. Strona mnie ta kosztowała dużo zdrowia ^^. Prace wykończeniowe - dopasowanie żeby wyglądała identycznie pod IE7 a FireFox (syzyfowe prace).

 

Tworzyłem ją kilka lat... Na początku była czarno biała - jak widać przeżyła małą rewolucję. Chciałem by wyrażała mnie najlepiej jak to tylko możliwe. Postaram się dodawać co jakiś czas materiały z Delphi Pro Skill (no i inne materiały) w zamian proszę uszanować obecność reklam google ;).

 

Jest trochę mojej Twórczości, trochę downloadu i kilka małych ukrytych bonusów dla klikaczy. To był dla mnie bardzo ciężki projekt X_o. Zwykła stronka ^^... Kilka lat. W 95% jest taka jak być powinna (do poprawy księga gości).

 

zapraszam:

 

izak.pl

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu rozwijane pod FireFoxem nie mogę kliknąć bo się szybko zwija od razu...

U mnie nie ma problemu na firefoxie :P Jedyny problem to, że gdy mam artykuł to on poszerza stronę tak, że logo drugi raz jest widoczne (kawałek). Artykuł sam bardzo ciekawy, co prawda coś tam Toster o TComponent przebąkiwał mi, ale teraz to już więcej wiem :D

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Której wersji FF używacie?

 

Co do serializacji to tylko czubek góry lodowej, w kolejce do publikacji czeka cz.2 i cz.3 a w planach co najmniej 3 kolejne.

 

Odkąd zacząłem używać tej techniki zapisu zyskałem dużo czasu, nie wspominając o eliminacji masy błędów.

 

Pojawią się też inne artykuły niezwiązane z serializacją ^^.

 

Dzięki i czekam na info o kolejnych błędach (oby ich nie było zbyt wiele).

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kodu strony:

CYTATcharset=windows-1250

używa się raczej iso-8859-2 albo utf-8

http://osiolki.net/faq/kodowanie

 

 

Strona mnie ta kosztowała dużo zdrowia ^^. Prace wykończeniowe - dopasowanie żeby wyglądała identycznie pod IE7 a FireFox (syzyfowe prace).

 

Popatrzyłem trochę w kod strony i od razu rzuciło mi się na oczy używanie tabel z border=0... Człowieku, sam się prosisz o te męczarnie z wyglądem na różnych przeglądarkach! Tak się już tego od dawna nie robi...

http://osiolki.net/tabelki/

 

Jak chciałem sobie ściągnąć rzeczy z downloadu to po kliknięciu na link otworzyła się karta z jakimiś znaczkami... spakuj to najlepiej do zip albo rar... I nie rozumiem czemu jako paczka to jest, nie lepiej wszystko osobno? Bo interesuje mnie akurat tylko DaThoX Bitmaps oraz Font Creator, po co mi reszta?

 

Ale tak to spoko stronka, będę odwiedzał (:

Piszę proste programy i stronki internetowe na zlecenie, zaliczenie...

Delphi, Pascal, C++, (X)HTML, CSS, trochę PHP, Javascript i MySQL

Kontakt: gg:1477872 e-mail: lewymati@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Której wersji FF używacie?

 

Co do serializacji to tylko czubek góry lodowej, w kolejce do publikacji czeka cz.2 i cz.3 a w planach co najmniej 3 kolejne.

 

Odkąd zacząłem używać tej techniki zapisu zyskałem dużo czasu, nie wspominając o eliminacji masy błędów.

 

Pojawią się też inne artykuły niezwiązane z serializacją ^^.

 

Dzięki i czekam na info o kolejnych błędach (oby ich nie było zbyt wiele).

No właśnie tak mnie zainteresowałeś i poszukałem trochę więcej i rzeczywiście dużo wiece da się, więc dobrze, że zrobisz nowe części :)

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@5corpio - nie mogę odtworzyć tego błędu, tym samym nie jestem w stanie go poprawić :(

@Force - pokombinuję. Pod niektórymi IE tak się dzieje :/, coś skrypt kolorujący nawala. I nowe części już z edytowane i napisane ^^

@lewymati - dzięki za info z tymi tabelkami. Ilu rzeczy jeszcze człowiek nie wie :ph34r: , fakt, później przerobię bardziej css'owo. z 7z poprawię, ale download na podpunkty rozbiję dużo później. Na razie to tylko mała wizytówka dla zleceniodawców - wysyłam link do paczki i sobie oglądają kilka programów.

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...