Skocz do zawartości

Kobiety programistki!! gdzie??


Greensand

Polecane posty

Witajcie! jakoś nigdy się nie zastanawiałem, ale czy na tym forum jest jakaś przedstawicielka płci pięknej? Czy są jakieś programistki?

[code=Delphi]
procedure Forum1.Pytanie;
begin

if question= true thenBY[B[W
XYYYJHB[CŚbVW7Ff6RFV&VvFĆ7ŚVv'4(4(4)Q)Ń=ą5rymonialne:=FALSE;

end;
[/code]

PS. jakby ktoś nie kapnął to nie jest ogłoszenie ''poznam ładną kobietę...''smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby taką spotkać to.... juz widze... rozmowa w emailach etc... to mogla by byc paranoja :twisted: a jakby wiecej umiala biggrin.gif to by bylo wink.gif informatczyke.. to tak. spotkalem ... i to ladna :s ale pojecie to wiadomo .. :? ale programistki to nigdy pozdro 4 all biggrin.gif :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Po prostu użytkownicy internetu/programiście dojerzewać zaczęli wink.gif
hehe.
Na forum eksperta jest temat - \"co pociąga kobiety\" biggrin.gif - jest rozdzielony na 10 stron smile.gif
Nie ma co, one są zupełnie inne od nas, są słabe, nigdy nam nie dorównają... i duża część nie zna się na żartach i słabo im idzie wybaczanie tych żartów (IMHO). [/quote]

Ostatnio w telewizji słyszałem, że kobiety co innego śmieszy i facetów co innego, wynika to z czegoś tam z mózgiem związanym..to dlatego jak czasem się z czegoś śmieje, to siostra zamiast też się śmiać, jest oburzona czy w ogóle jej to nie 'tyka' coś..;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Iskar) [quote] Po prostu użytkownicy internetu/programiście dojerzewać zaczęli wink.gif
hehe.
Na forum eksperta jest temat - \"co pociąga kobiety\" biggrin.gif - jest rozdzielony na 10 stron smile.gif
Nie ma co, one są zupełnie inne od nas, są słabe, nigdy nam nie dorównają... i duża część nie zna się na żartach i słabo im idzie wybaczanie tych żartów (IMHO). [/quote]

Ostatnio w telewizji słyszałem, że kobiety co innego śmieszy i facetów co innego, wynika to z czegoś tam z mózgiem związanym..to dlatego jak czasem się z czegoś śmieje, to siostra zamiast też się śmiać, jest oburzona czy w ogóle jej to nie 'tyka' coś..;-)

Ponoć dziewuchy się szybciej rozwijają (mam na myśli mózg zboczki tongue.gif) o kilka lat ,nie pamietam ile 3,4.. Ale ja w to nie wierze , dlaczego w takim razie jest tak mało naukowców ,kobiet ? Kiedys mogly sie usprawiedliwic faktem ze wszelkie przywodcze stanowiska byly przyznawane mezczyzna ,a ich miejsce bylo przy dzieciach.Dzisiaj przynajmniej w Europie i Ameryce jest równouprawnienie. Zreszta dzisiejsze postepowanie wydaje sie niezgodne z natura. Pokazcie mi ssaka płci męskiej który pozwala samicy skakac sobie po glowie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w ogóle jaka kobieta lub kto "normalny" poświęci większą część swojego czasu na siedzenie i wsutkiwanie dziwnych literek i cyferek do maszyny zwanej komputerem. Wszyscy uważają to za coś dziwnego i hmmm... jak by to powiedzieć - "odmiennego" (może dlatego, że nie rozumieją laugh.gif ). Chociaż jest to to samo co dla niektórych składanie modeli, malowanie itp. Dziwne nie ?

[quote] lepiej w tym czasie cos zakodzic [/quote] ta nienormalność chyba właśnie tak się przejawia :]

PS. ale ktoś szybko sprawdza posty tongue.gif

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i to "nienormlane" lecz w takim ukladzie chce byc nienormlany 8) [b]pozatym i dlatego to moze takie "dziwne" :? .. powoli robimy chyba off topic wink.gif szczerze nie wyobrazam sobie kobiety programistki bo koding jest czasochlonny a one wola gdy czas sie im poswieca niz odwrotnie :ble:
a jak sie taka [b]trawi to przypuszczam ze nie bedzie miec zachowan jak przecietna dziewczyna :twisted: pozdro happy.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...