Skocz do zawartości

[javascript] jak dodać tekst w określone miejsce textarea?


agape

Polecane posty

Witam. Mam stronę która w textarea ma zapisane pare rzeczy i użytkownik może "zdalnie" poprzez funkcje javascript dokonywac zmian w tekście. Potrzebne mi są funkcje dodaj i usuń tekst, niestety niemoge znależć tego ;/. Poprzez search moge znależć gdzie znajduje się okreśłony ciąg za który chcę wstawić coś ale niewiem jak wstawić ;/ prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam innerHTML i wiem że można tym zamieniać zawartość i dopisywać zawartość (tak jak podał mi kolega wyżej). Niestety niewiem jak w ciagu tekstu ktory może liczyć dużo ;) dodać tekst w środku ;/ tego właśnie niewiem jak zrobić ;/. Niewiem jak można do tego zastosować innerHTML. Prosze chociaż powiedzieć którędy mam iść żeby osiągnąć to ;). Przykład

 

Napisałem odpowiedź do postu tak jak tu piszę i chcę gdzieś np. po słowie "Przykład" dodać "problemu" tak żeby było "Przykład problemu". Pozycje który to będzie znak moge pobrac przez procedure js - search, ale niewiem jak to wykorzystać;/. Może poprostu się nieda? Niewiem ;/ Ale mimo to dzięki za odpowiedzi i liczę na więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...