Skocz do zawartości

Download Delphi 5


new1

Polecane posty

Witam

 

Przepraszam za tak trywialny temat, ale czy ktos posiada jakiekolwiek informacje skad moglbym sciagnac instalke delphi 5 ?

Nasz wykladowca wymyslil sobie, ze bedziemy prezentowac mu programy na virtualPC i to pod win 98. :huh:

Dostarczyl nam oczywiscie tez plyte z jakas skrakowaną 5tka, ale zachorowalem i nie mam jak jej zdobyc.

 

Jesli to nieodpowiedni dzial prosze o przeniesienie tematu.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przepraszam za tak trywialny temat, ale czy ktos posiada jakiekolwiek informacje skad moglbym sciagnac instalke delphi 5 ?

Nasz wykladowca wymyslil sobie, ze bedziemy prezentowac mu programy na virtualPC i to pod win 98. :huh:

Dostarczyl nam oczywiscie tez plyte z jakas skrakowaną 5tka, ale zachorowalem i nie mam jak jej zdobyc.

 

Jesli to nieodpowiedni dzial prosze o przeniesienie tematu.

 

Pozdrawiam.

Jeśli jesteś na informatyce to zapewne wiesz, co to P2P... najwyższy czas tego użyć !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To on namawia do popełnienia przestępstwa, nie może wymagać używania programów jeśli nie może ich załatwić. Poza tym jest Delphi 7 czy TD, to to musi być jaki diplodok informatyki, już chyba 7 lat się zatrzymał

Wiesz co, niech ściągnie sobie Free Pascala !!

Ja profesorowi prowadzącemu ćwiczenia oddaję progsy napisane we Free Pascal'u i raczej nie przeszkadza mu to... bo zalicza :D

 

Chyba, że piszecie już programy z GUI to już by było trochę komplikacji. Na ćwiczeniach piszemy programy konsolowe w Turbo Delphi.... co za marnotractwo zasobów i w ogóle, mam IDE Geany, uruchamia się błyskawicznie, kompiluje Free Pascalem też bardzo szybko i uruchamia progsa, podczas gdy ten Turbo Delphi to krowa... Przecież do ćwiczenia nie potrzeba nam TD...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Jason Ty tylko o jednym, Free pascal nie jest doskonały, czasami trzeba pisać x:=x; aby zaskoczył jaka jest wartość x-a, albo parametr przesłać przez var, bo jak się usunie var to zmienna ma złą wartość, więc też sie tak nie podniecaj:P fakt faktem, że jest wiele darmowych edytorów, albo można zdobyć wersję trial innych, wiec nie mogę pojąć poco nielegalnie takie stare rzeczy używać.

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukalem juz wszystko co sie dalo, znalazlem jedynie niemiecka wersje enterprise, ktora na dodatek nie chce zainstalowac sie na tym cholernym VPC.

- uczelnia ma licencje, ale on pewnie nie widzial tej org. plytki na oczy :)

- tak, jest z innej epoki :)

- tak, uzywamy gui

 

Zrobie mu to w D7, najwyzej troche sobie pokrzyczy ;)

Dzieki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Tobie się nie zdarzyło, to nie znaczy, że nikomu, jakby każdemu się zdarzało to by sami wykryli błąd podczas testów. A kodu Ci nie pokażę, bo to nie w moim był ten bug na szczęście, bo bym się pociął szukając błędu, tylko kolegi z roku, jak 100 osób co miesiąc wysyła po 8 programów we freepascalu to to zwiększa szanse, że komuś coś takiego się wydarzy. Tylko to nie wiem czy jest w tym najnowszym, bo kompilowane było w wersji z marca. Poza tym to mało na temat tego tematu jest.

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Tobie się nie zdarzyło, to nie znaczy, że nikomu, jakby każdemu się zdarzało to by sami wykryli błąd podczas testów. A kodu Ci nie pokażę, bo to nie w moim był ten bug na szczęście, bo bym się pociął szukając błędu, tylko kolegi z roku, jak 100 osób co miesiąc wysyła po 8 programów we freepascalu to to zwiększa szanse, że komuś coś takiego się wydarzy. Tylko to nie wiem czy jest w tym najnowszym, bo kompilowane było w wersji z marca. Poza tym to mało na temat tego tematu jest.

Na temat tego problemu :)

 

No wiesz, każdy program ma buga :D żeby w takiej ilości kodu źródłowego wszystko było bezbłędne to był by chyba cud... Nawet Delphi jakby go porządnie przetestować to by dało radę znaleźć :D Można dążyć do ideału, ale nigdy się go nie osiągnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...