Skocz do zawartości

Program obliczjacy srednia i inne w C


malapawel

Polecane posty

siemka mam takie zadanie:

Napisz program odbiczający minimum, maximim i wartość średnią

z podanej N liczby liczb całkowitych

i takie:

Napisz programy obliczające wartość funkcji sinlia i potega.

W rozwiązaniu należy użyć wszystkich rodzajów pętli.

blagam pomozcie mi to napisac do poniedzialku bo nie mam zielonego pojecia o tym

z gory thx

 

aaaa zapomnialem dodac ze to ma byc w jez. C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prosisz tylko szukasz frajera ktory odwali za ciebie robote ktora sam powinienes zrobic. Nie chce ci sie uczyc ? Ok, twoj wybor. Szukasz rozwiazania problemu ? Podalem cene tego rozwiazania. Ludzie dobrej woli pomagaja przy rozwiazaniu problemu a nie odwalaja za kogos robote. Nie myl pojec.

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTATnie chcemy pomoc BO NIE PROSISZ O POMOC !

CYTATblagam pomozcie mi to napisac do poniedzialku bo nie mam zielonego pojecia o tym

nie wcale :(

CYTATNie chcesz placic wez sie za NAUKE.

haha taki madry jestes?

Nie chcesz sie uczyc to PLAC.

daj pieniadze to zaplace (100 zl za programik co ma 1 kb hahaha wez mnie nie rozsmieszaj :rolleyes: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij sobie tu

http://forum.4programmers.net/viewtopic.php?id=39079

post pana ŁF, punkt 5

przytocze go abys nie mial problemow z nawigacja...

 

5. Forum jest dla ludzi ktorzy maja pojecie o tym co robia a nie dla ludzi ktorym nic sie nie chce i po 1-2 dniach niepowodzen wyrzucaja posta na 3-4 forach i czekaja az ktos im cos zrobi i napisze.

 

 

Tak wiec na tekst: haha taki jestes madry, odpowiem tak, taki jestem madry bo umiem programowac gdyz poswiecilem na to kilkanascie lat i jak patrze na takich cfaniakow jak ty to oczywiste jest dla mnie ze chca placic skoro szkoda im czasu na to aby nauczyc sie tego.

 

Algorytm kodowania danych w RSA tez ma okolo 1kb a warty jest kilkanascie milionow tez cie to bawi ?

 

Skoro jestes taki madry i za 1kb nie zaplacisz to wez i napisz a nie udajesz pokrzywdzonego.

pozatym przeczytaj uwaznie moje posty, podpowiem, przeczytaj ze zrozumieniem....

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakie pętle ci chodzi ale toster dobrze to powiedział:

 

nie chcemy pomoc BO NIE PROSISZ O POMOC !

Nie chcesz placic wez sie za NAUKE.

Nie chcesz sie uczyc to PLAC.

 

takie jest życie raz na wozie raz pod wozem, czasami daje solidnego kopa w rzyć...

ech ucze się C++ od miesiąca i już potrafię napisać program wykorzystujący te 2 podstawowe pętle. Więc google >> Od zera do gier kodera >> podstawy C++

i do boju...

 

A z tym kopem w rzyć.... kiedyś pisałem program mający ułatwić tworzenie skryptów do pewnej gry i po 2 tygodniach pracy okazało się, że JavaScript tylko maskowała tekst a nie usuwała... 2 tygodnie na marne....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...