Skocz do zawartości

[Delphi Gra]Stick's Adventures


Dexarz

Polecane posty

CYTATOd jakiego arta mam zaczac ?

 

Co do do gry ,zmieniam ja to znaczy ze robie inna gre ..

Typ Gry : RPG (cos podobnego do diablo zrobie)

Nazwa Extasy , prosze dawac mi jakies propozycje bo aktualnie tylko Extasy mam w golwie ...

Silnik Graficzny : Omega (Ale Andorra 2D byla lepsza )

 

 

Potrzebuje ludzi !!

-Do rysowania Map ,broni ,postaci ..tarcz i wszystko co moze miec na sobie ubrane czlowieczek ...(podam szczegoly)

 

Jesteś niepoważny lub zbyt podekscytowany swoją wizją.

Zadajesz niepoważne (bo ponoć głupich nie ma) pytania zresztą. Pytasz się od jakiego artykułu zacząć chociaż pewnie przeczytałeś może artykuł conajwyżej o tym jak odpalić Omegę etc. Znów pytasz o IntToStr... n/c

Zanim poszukasz ludzi powinieneś mieć coś co się nazywa Design Doc-iem (o tym już każdy wałkuje wszędzie). Zważywszy, że ma być to diablo to z paredziesiąt stron już powinien mieć.

Poza tym poszukujesz ludzi a projekt, który zaprezentowałeś woła o pomstę do nieba i nie jest nawet chodź trochę dobrą reklamą Ciebie.

Kolejny powód jest niezależny póki co od Ciebie ale to się zmieni ;p a mianowicie: CYTATMam 13 lat-nie zaprzeczam Uwierz w wieku 13 lat nie masz dość informacji chodźby z zakresu math. by coś takiego napisać.

 

Przeczytalem artykul Strzelanie ,a nastepny to ktory ??
...

 

Z drugiej strony: szukaj ludzi...(co mi tam)

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Skoro ci zwisa i powiewa to smialo w swiat. Nam tez zwisaja i powiewaja zapatrzeni w siebie geniusze.... Skoro nie trafia do ciebie argumentacja to czas zalozyc strone o tym jaka masz fajna grupe robiaca gry i wypisac tam jeszcze troche pierdol i nie zawracac gitary innym bo i tak wiesz lepiej, a pozatym ci zwisa ...

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo sie zdenerwować ale sory ale jak wy śmiejecie sie z projectu i zakładacie z góry ze gra będzie do niczego.

To ze mam 13 lat nie znaczy ze nic nie umie !!Ja sie dopiero uczę ,każdy miał swoje początki ...

 

Nie chce abyście krytykowali temat i mnie !!

 

 

A jeśli kogoś obraziłem to przepraszam ..A tamten post to skasowałem ..

Aktualnie piszę 32 bitowy system operacyjny.

ASE2.0 100% ,DME (Dynamic Motion Engine) v2.0 10% ,32 bit PumaOS - 40%

Stick's Adventure 3 - 0%

Komp nr.1 AMD Duron 1,3 Ghz ,256 MB Ram DDR PC133 (na eBoostr mam jeszcze 1 GB) ,Nvidia GeForce FX 5500 256MB DDR

Komp nr.2 (laptop) AMD Athlon XP 2,0 Ghz , 192 MB Ram DDR PC2700 (na eBoostr mam jeszcze 3 GB) , Via S3 Unichrome IGP

Przykład programu w ASE2.0:

<?arg #CreateProcs; $i:?;

#For('$i,10,1,@Lab');@Lab;

#Sleep(100);

#Message("Ten komputer ulegnie autodestrukcji za $i sekund");

#Retf;

#Message('Dead'); arg?>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo sie zdenerwować ale sory ale jak wy śmiejecie sie z projectu i zakładacie z góry ze gra będzie do niczego.

To ze mam 13 lat nie znaczy ze nic nie umie !!Ja sie dopiero uczę ,każdy miał swoje początki ...

 

Nie chce abyście krytykowali temat i mnie !!

A jeśli kogoś obraziłem to przepraszam ..A tamten post to skasowałem ..

 

Posłuchaj. Mi nie chcemy Ci życzyć źle, żeby projekt nie wypalił itp. My po prostu wyrażamy swoją opinię i brzmi on tak, że dopiero przeczytałeś kilka lekcji a już zaczynasz tworzyć projekt i to "podobny do Diablo". Nad Diablo siedział sztab doświadczonych programistów ty zaś masz za sobą artykuł o "Strzelaniu do wrogów". Weź na początek się za coś mniejszego, pokombinuj. Jeśli uznasz że to na Twoje siły - bierz się za Diablo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu źle mnie zrozumieliście ...

Mówiąć ,że coś podobnego do Diablo to miałem na myśli grafikę izometryczną ...Do Diablo to jeszcze mam czas ,na początek zrobię coś prostszego ,i nie wiem czy tą grafię izo użyję...

 

Nazwa gry : Extasy (może być inna ,wystarczy podać propozycję)

Silnik graficzny : Omega

Postęp : Zrobiłem menu.Zabieram się za samą grę teraz ..

Premiera : Nie wiem ,może na początku listopada ,może wcześniej ,chce dopracować grę ...

O co w niej chodzi ? : Poruszamy postacią i musimy zdobywać punkty zabijając potwory.W wersji Beta będzie tylko 1 Mapa (czytaj poziom) ...

Aktualnie piszę 32 bitowy system operacyjny.

ASE2.0 100% ,DME (Dynamic Motion Engine) v2.0 10% ,32 bit PumaOS - 40%

Stick's Adventure 3 - 0%

Komp nr.1 AMD Duron 1,3 Ghz ,256 MB Ram DDR PC133 (na eBoostr mam jeszcze 1 GB) ,Nvidia GeForce FX 5500 256MB DDR

Komp nr.2 (laptop) AMD Athlon XP 2,0 Ghz , 192 MB Ram DDR PC2700 (na eBoostr mam jeszcze 3 GB) , Via S3 Unichrome IGP

Przykład programu w ASE2.0:

<?arg #CreateProcs; $i:?;

#For('$i,10,1,@Lab');@Lab;

#Sleep(100);

#Message("Ten komputer ulegnie autodestrukcji za $i sekund");

#Retf;

#Message('Dead'); arg?>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadziłem taki projekt 2 lata temu, byłem w twoim wieku, może trochę młodszy. Męczyliśmy się nad tym rok i nic z tego nie wyszło. Trochę mi szkoda tamtego czasu, no ale doświadczenie zawsze zostaje ;)

 

Gdybym się cofną o 2 lata to bym nie rozpoczynał tego projektu. Jest nawet dyskusja tutaj na forum, gdzie usilnie utrzymywałem że to skończę, chociaż wtedy na dobrą sprawę nic nie umiałem. Link do dyskusji. W tej chwili mnie ona śmieszy, widać że koledzy z forum mieli rację ;)

 

BTW. Nie piszę z tamtego konta, bo zapomniałem hasła, a tamtego adresu mejlowego już nie mam xD

Obrazek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wtedy nic nie umiałeś a ja umiem bo nie zabrałem się za to nic nie umiejąc ..Tak ,mam problemy z omegą bo trochę jej nie rozumiem ale mam zamiar chociaz wersje beta wydac ...

Aktualnie piszę 32 bitowy system operacyjny.

ASE2.0 100% ,DME (Dynamic Motion Engine) v2.0 10% ,32 bit PumaOS - 40%

Stick's Adventure 3 - 0%

Komp nr.1 AMD Duron 1,3 Ghz ,256 MB Ram DDR PC133 (na eBoostr mam jeszcze 1 GB) ,Nvidia GeForce FX 5500 256MB DDR

Komp nr.2 (laptop) AMD Athlon XP 2,0 Ghz , 192 MB Ram DDR PC2700 (na eBoostr mam jeszcze 3 GB) , Via S3 Unichrome IGP

Przykład programu w ASE2.0:

<?arg #CreateProcs; $i:?;

#For('$i,10,1,@Lab');@Lab;

#Sleep(100);

#Message("Ten komputer ulegnie autodestrukcji za $i sekund");

#Retf;

#Message('Dead'); arg?>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiałem w stosunku do tego co umiem w tej chwili, a jest kupa ludzi którzy są lepsi ode mnie i za rok czy dwa będę mówił ze teraz nic nie umiałem. Programy niby pisałem, jakieś pierdoły w Omedze czy czymś też, ale to był poziom do pisania gierek... Zresztą wmawiałem sobie że można sie nauczyć OpenGL'a w tydzień co teraz mi się wydaje totalnie niemożliwe...

 

No ale dobra, rób co chcesz ;P

Obrazek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OpenGL w tydzień ??Jak ja ledow co Omege rozumiem ...

Aktualnie piszę 32 bitowy system operacyjny.

ASE2.0 100% ,DME (Dynamic Motion Engine) v2.0 10% ,32 bit PumaOS - 40%

Stick's Adventure 3 - 0%

Komp nr.1 AMD Duron 1,3 Ghz ,256 MB Ram DDR PC133 (na eBoostr mam jeszcze 1 GB) ,Nvidia GeForce FX 5500 256MB DDR

Komp nr.2 (laptop) AMD Athlon XP 2,0 Ghz , 192 MB Ram DDR PC2700 (na eBoostr mam jeszcze 3 GB) , Via S3 Unichrome IGP

Przykład programu w ASE2.0:

<?arg #CreateProcs; $i:?;

#For('$i,10,1,@Lab');@Lab;

#Sleep(100);

#Message("Ten komputer ulegnie autodestrukcji za $i sekund");

#Retf;

#Message('Dead'); arg?>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...