Skocz do zawartości

Instalacja DirectDraw


LOLEK

Polecane posty

Jestem kompletnie zielony i nie wiem jak to zrobić.

Korzystałem z kursów, gdzie pisalo ze nalezy w dev c++ w opcjach projektu dodac do konsolidatora biblioteke ddraw.a i załączyć nagłówek:

#include <ddraw.h>

załączam taki nagłówek kompiluje program i wyskakuje mi:

no such file or directory wskazując na linijkę własnie z w.w kodem.

Co mam zrobić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie (nie do przesady :P) przerobic kurs programowanie w C, zaczac od prostych rzeczy a pozniej wskoczyc w tematy "głębsze".

 

Ogolnie nie to ze jestem chamski, bo jestem tolerancyjny dla uzytkownikow ale zapewniam Cie ze nikt nie bedzie az tak chetny do pomocy z banalami.

Wiem bo sam bylem taki (ba nawet na tym forum) ale przetrwalem :)

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie dolinkowales liba w ktorym jest cialo funkcji z pliku .h ?

No właśnie czytałem dużo kursów o directdraw i tam pisze właśnie cały czas: "jeżeli korzystasz z sdk dolinkuj bibliotekę ble ble". Ale jak to zrobić szukałem w necie i nic nie znalazłem. Może podsunie mi ktoś linka do strony z wytłumaczeniem albo jak będzie bardzo dobrym człowiekiem:) sam wytłumaczy...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zaraz stracicie cierpliwość. Ale kto pyta nie błądzi i nie ma głupich pytańsą co najwyżej głupie odpowiedzi :)

Skompilowałem wszystko dolinkowałem (dodałem pliki kernel32, user32 itd.) no i wyskoczył mi znowu build error 255 ?? co to oznacza błąd budowy?? dlaczego?? mogę dać cały kod ktory napisałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...