Skocz do zawartości

SDL kolejne pytanie


Robif

Polecane posty

SDL jest po to by nie mieć ikony :D

Jak walniesz do niego WinAPI to cały czar pryśnie, bo SDL jest po to by bez problemu przenosić kod pomiędzy platformami (np. między Linux'em i Windows'em). Kiedy do takiego programu dodasz ikonę to na Linux'ie będzie już błąd ;) Bo tam ikony się dostarcza obok programu, tylko po to by dowiązanie miało ikonę.

 

BTW. pewnie znalazł szablon SDL bez użycia WinAPI i się chłopak martwi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phi... a kogo to linux obchodzi :P

Mnie obchodzi, bo w przeciwieństwie co do niektórych mam poszanowanie do praw autorskich, nawet jeśli należą one do Microsoftu :P

Pewnie statystyki pokazałyby, że w Polsce w 90% firmy i instytucje kupują Windows'a i MS Office'a i pewnie tylko dlatego jest tłumaczony na język polski ;P

 

Kupiłeś kiedyś grę za 200 zł ?? Masz oryginalny system operacyjny ??

 

BTW. Quake fajny ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.... to chyba oczywiste ze jak ktos ma system to jest legalny.

No wlasnie jak ktoś ma poszanowanie do praw autorskich to placi za legalna kopie, a jesli chodzi o darmowe oprogramowanie to chyba za kazde mozna wplacic jakas darowizne na rozwoj, i wplaciles cos? Czy poprostu sciagnales z netu i sie cieszysz ze nie musiales za nic placic? przyczyniles sie jakos do rozwoju tego linuxa? I to niby jest poszanowanie praw autorskich?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Blind wysuwa argumenty wyssane z palca :D

Po prostu ciężko jest to ścierpieć, że wszyscy (tzn. większość ludzi) uważają, że im w domu potrzebne narzędzia rodem z profesjonalnego studia ! Już mniejsza o Windows'a, ale Photoshop, Corel, 3D Studio Max... Co gorsza, ta większość uważa, że im się to należy... i rzeczy utworzone przy pomocy tych programów to ich pełnoprawne dzieła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie obchodzi linux, bo od wrzesnia mam tylko ten system. Bo mogę wybrać to, co dla mnie najlepsze.

 

a co do profi oprogramowania w domach: Corel, PhotoShop, AutoCAD itp, to chciałbym zobaczyć tych wszystkich użytkowników. I zapytać ich kto wydał kilkadziesiąt tysięcy na któ¶ykolwiek z w/w programów.

 

 

 

Poza tym linuxów (na desktopach) jest coraz więcej - więc twórcy oprogramowania równeiż powinni zacząć zwracać uwagę. na ten system.Z resztą... taka tendencja już jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...