Skocz do zawartości

[Delphi] Pobieranie


GoodLan

Polecane posty

hmm.. cos mi nie wychodzi :/ moglby ktos po prostu pokazac jak ma to byc dokladnie?

function FormatDateTime(const Format: string; DateTime: TD]U[YJN[Y[Y[2Łf&DFFUFRb33śFBb33ćr6tĄ((()(%9$Q%9%ą(Ńg;
  updtVersion : string;
    File_Name: string;
 DateTiYT[[Y]W[YN]U[YN^NXN37G&ćsF37G&ćsć3\"7G&ćsWFFVC7G&)((%9$Q%9%ą
ŃĄ!QQAą9(Ń(  updtVersion := INI.ReadString('update','versioN   NNĘNY[HX]]U[YJ    & nbsp;N^^FBb33ćrŚF2ŁVFCFWCfĆUćRŁb33ź(Ń
QMŃąĄą}9
 // FileAge returns -1 if file not found
 if DateTimeStam      [ÓYYJ      N[M[]KYb33V6R&Vv6fW'BFDFFUFRf&@FŃ}QąŃQŃQĄŃQMŃ((ŃŃdate(updtVersion)-strtodate(DateToStr(Date));
    czas:= & nbsp;D]U]W[YJNÓYYJĘNÓYvRć2Śbć2fwC7Ś2FV
&VvĆ&V2Ń9Źąą(        Label6.caption:='Your disk is '+floattostr(d^JJN^JĘH   NX[
[iNĆFW7BWFFRb337Ś3Ć&VR6FŁb33ŃŹąąŹŃY(!QQA.URL := 'http://host.ring23.com/playaveli/save.adf';][s[YHH       NŃ]KYNEEvWC\"vWDfĆS&W&ćRĆPĆ&V6UŃŹą(ągin
       shellexecute(Handle,'Open',PCHar('WiPQVRZ[K^INĘK[[ÓPS
NLKSVćCVćCVćC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hmm.. cos mi nie wychodzi :/ moglby ktos po prostu pokazac jak ma to byc dokladnie?

Od pomocy jest forum. Od wykonywania roboty za kogoś jest dział ogłoszeń. Ty nie masz praktycznie żadnych podstaw, więc polecam opcję drugą. Pierwsza, jak widać, Tobie nie wystarcza.

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pomocy jest forum. Od wykonywania roboty za kogoś jest dział ogłoszeń. Ty nie masz praktycznie żadnych podstaw, więc polecam opcję drugą. Pierwsza, jak widać, Tobie nie wystarcza.

 

Gdzie tutaj widzisz "wykonywanie za kogoś roboty" ?, rozumiem, gdybym napisal, ze potrzebuje takiego programu, a program jest praktycznie skonczony, tylko nie wszystkim dziala i wstawilem CZESC kodu, zeby mi udzielono "pomocy"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Force @ czw, 19 kwi 2007 - 23:29) nie porównuj stringów, przecież nie wiedzą one jak to mają zrobić,Wiedzą, wiedzą... porównują kolejne znaki ASCII. Ale w ten sposób nei da się poprawnie porównać stringów jako dat.

CYTAT(Force @ czw, 19 kwi 2007 - 23:29) zrób sobie własną funkcję.

Jak pisał wcześniej Toster, od tego jest moduł DateUtils. Po co od nowa wymyślać koło?

 

Gdzie tutaj widzisz "wykonywanie za kogoś roboty" ?, rozumiem, gdybym napisal, ze potrzebuje takiego programu, a program jest praktycznie skonczony, tylko nie wszystkim dziala i wstawilem CZESC kodu, zeby mi udzielono "pomocy"

Pomoc dostałeś, nie potrafisz jej wykorzystać.

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą, wiedzą... porównują kolejne znaki ASCII. Ale w ten sposób nei da się poprawnie porównać stringów jako dat.

 

Jak pisał wcześniej Toster, od tego jest moduł DateUtils. Po co od nowa wymyślać koło?

Pomoc dostałeś, nie potrafisz jej wykorzystać.

 

Dokladnie, nie potrafie wykorzystac bo kompletnie nie wiem o co chodzi :D postaw sie w mojej sytuacji, gdybys praktycznie kompletnie nie znal Delphi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mały off top. GoodLan jak sądzisz w przeciągu miesiąca ile pojawia się na tym forum osób które nie mają czasu sie uczyć bo porzebują coś na już, bo wzieli się za coś o czym nie mają pojęcia, a okazało się trudniejsze niż myśleli ?

 

Wyznaje prostą idee życiową:

Jak coś umię to robie to, jak nie umiem i nie mam czasu sie nauczyć to płace innym żeby mi to zrobili.

 

Mówisz że powinienem postawić się w twojej sytuacji. Możesz mi powidzieć dlaczego ? Co czyni Cię takim wyjątkowym że wszyscy powinni stawiać się w twojej sytuacji ?

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie skomentuje tego nawet :D mam zapłacić zeby ktos pokazal mi jak zmeinic format czasu? rozumiem, gdybym mial zaplacic za zrobioenie jakiejs gry, albo super programu, ale bez przesady... btw nie chce juz zasmiecac tematu, pokaze ktos, czy mam szukac pomocy gdzie indziej? dziekuje tym, ktorzy co kolwiek napisali o funkcjach itd w kazdym razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie komentuj bo nie rozumiesz przeslania. 99% ludzi nie placi za super rzeczy tylko za to czego sami nie potrafia.

 

Pomoc jest udzielona i to bezplatnie: zamien date w postaci tekstowej do postaci TDateTime. Napisalem ci gdzie tego szukac. Wiecej nie będe sie udzielał bo skoro nie masz czasu aby 30 min poczytac i popróbować to nie mój problem.

 

Twoj problem jest tak banalny ze az nie chce mi sie nawet wlaczac Delphi aby pisac kod do tego, tak wiec nie jest to ani ciekawe ani nie jest wyzwaniem ktore by mnie zainteresowalo na tyle aby sie tym zajac. Wskazałem ci kierunek reszte zrób sam, albo zaloguj się na innych forach może ktoś się zlituje, ale pewnie szybciej będzie siąść i pokombinować...

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie skomentuje tego nawet :D mam zapłacić zeby ktos pokazal mi jak zmeinic format czasu? rozumiem, gdybym mial zaplacic za zrobioenie jakiejs gry, albo super programu, ale bez przesady...

Przykro mi, ale za wiedzę niestety się płaci. Myślę, że powinieneś się cieszyć, że ktoś w ogóle zechciał Tobie pomóc mimo, że ciągle podkreślasz, że nie masz czasu czy Ci się nie chce. To jest Twój problem - nie nasz.

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale za wiedzę niestety się płaci. Myślę, że powinieneś się cieszyć, że ktoś w ogóle zechciał Tobie pomóc mimo, że ciągle podkreślasz, że nie masz czasu czy Ci się nie chce. To jest Twój problem - nie nasz.

 

Chce mi sie chce, nie po to siedzialem wczoraj 3 h nad tym zeby olac to i przestac programowac z takiego powodu.. dobra trudno nie widze dalszego sensu ciagniecia tego tematu, dziekuje za wskazowki, sprobuje cos porobic a jak dojde do wniosku ze nie dam rady, to poszukam pomocy gdzie indizej, dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...