Skocz do zawartości

[Delphi] Pobieranie


GoodLan

Polecane posty

Witam, napisalem sobie taki program ktory najpierw pobiera plik, a pozniej uruchamia inny program. Jednak nie chce zeby za akzdym razem byl pobierany ten plik, chodzi o to ze jakby nie pobieralo pliku wlaczyl sie ten 2 program, nie moge ustalac wersji tego pliku do sciagniecia ani nic takiego, bo to jest zwykly plik ktorego nie moge edytowac, dlatego chcialem sie dowiedziec czy sa jakeis inne sposoby? np porownianie daty modyfikacji pliku na lokalnym komputerze z data modyfikacji pliku na serwerze? albo porownywanie md5? jesli to mozliwe prosilbym o jakies wskazowki jak to zrobic..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, może jestem ciężko kapujący (no dobra - jestem), ale czytam ten post już 3 raz i nie mogę za Chiny zrozumieć o co chodzi. Dobrze by było go przepisać używając odpowiednich wyrazów, przecinków i kropek. To na pewno ułatwi życie wielu osobom :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh, sorry, pisałem na szybko. No więc mam program, który pobiera pewien plik z druzynami do pewnej gry(co tydzien jest nowy plik), po pobraniu uruchamia tę pewną grę i nie chcę, żeby za każdym razem przy włączaniu mojego programu ten plik został sciągany, np tylko wtedy, jeśli nie był sciągany tydzień lub innym jakimś sposobem. Teraz bardziej zrozumiałe?:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, znalazlem cos takiego:

 

var
 File_Name: string;
 DateTimeStamp: integer;
 Date_TiYN]U[YNY[[WÓ[YHH    NYN]UFU7FŁfĆTvRfĆUćRfĆTvR&WGW&2Óbą(ŃQMѹѥ(MĄ5('Couldn`t find test.adf')
 else begin
   // C]U[YHX]]W[YHH[Q]UŃ]U[RFFUFU7FĆ&V\"6FŁFFUF7G\"FFUFR(1
ŃQQMŃĄŃ}Q()ęu^ŚXvĘ.jk;^uŹŹmpyzZa^NXNY[^N]J]U]7G'FFFRb33ł#rÓBÓb336vW76vRfĆG}ŃĄ(

 

ta funkcja dziala, w show message widze "-1" nie wiem po co ten myslnik, teraz ostatnia rzecz to porowanie, jesli 3 dni temu byla ostatnia modyfikacja pliku to tylko wtedy bedzie pobierany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam cos takiego:

[delphi][/delphi]

 

Dalem ze mniejsze od -3 bo wtedy to oznacza wiecej niz 3 dni, nie wiem po co ten minus sie pokazuje w ogole, ale problem w tym, ze nawet jak sa 2 dnilub 1 to program obiera plik.. a chodzi mi o to zeby wylaczyl sie po prostu i nic nie sciagal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

if edit1.text = '-1' then
   begin

Form1.Close;

e[BYY]K^H   NLN[Y[Ó6Ć6SŚVćBV6PbVFCFWBfCGF7G\"Ó2Ą(((!QQAUI0ĄŃŃ//blabla.com/file.exef';

        HTTPGet2.FileName := NK^IN]][NY[YHĆPĆ&V6FŁb33WFFćrb33łŚVćCV(

Teraz niezaleznie ile dni temu byl sciagany plik, nic sie nie dzieje, po prostu uruchamia sie forma i stoi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, juz sie z tym uporalem, wszystko dziala, tylko doszedlem do wniosku ze lepiej byloby zrobic zeby sprawdzalo, date modyfikacji pliku na serwerze i an dysku lokalnym, tylko znowu nie wiem jak sie za to zabrac.

 

EDIT: Ok zalozmy, ze mam ta date modyfikacji na serwerze, tylko jak teraz zrobic, aby sprawdzalo czy data na lokalnym dyskujest STARSZA od daty na serwerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za akzdym problemem pojawia sie kolejny... u mnie to wszystko dziala, u polaka tez ale np dalem niemcom to pisze ze "program wykonal nieprawidlowa operacje" nie mam pojecia czemu akurat u nich.. program laczy sie z serwerem pobiera plik ini i tam ejst data zapisana porownuje ja do daty pliku na dysku, i jesli data na dysku jest starsza pobiera plik... wiec nie rozumiem, dlaczego mi dziala i pewniej osobie a niektorym nie wlacza sie, od razu przy starcie crash :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...