Skocz do zawartości

Nowy konkurs


Iskar

Polecane posty

Niestety, poprzedni konkurs nie udał się, możliwe że okazał się on za trudny, nie jest to bynajmniej wina Tostera, a raczej moja z powodu zmian, jakie do niego wprowadziłem.

Tym razem jeden z użytkowników naszego wortalu zaproponował konkurs, który jest równocześnie prosty i ciekawy oraz daje szerokie pole do popisu wszystkim biorącym udział. Ropocznie się w nadchodzącą sobotę, tj. 27.01.2007, o godzinie 12 i potrwa tydzień, do 12:00 następnej soboty, czyli do 03.02.2007.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału. Liczymy na dużą frekwencję, ponieważ temat konkursu daje mnóstwo możliwości, wystarczy tylko wpaść na pomysł.

Informacje o konkursie zamieścimy w sobotę. Tym razem nagrodą będzie (oprócz wpisu na stronie głównej) konto na serwerze unit1 na okres jednego roku pod adresem w domenie unit1.pl oraz możliwością podpięcia własnej domeny - pojemność 200 MB, transfer 30GB/mc oraz 3 bazy MySQL.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda z tej nagrody już korzystam od pewnego czasu, ale i tak chętnie bym wziął udział w konkursie tyle że dopiero po sesji egzaminacyjnej czyli od 10 lutego-wtedy mam tydzień wolny, a wcześniej to nie ma szans smile.gif

Jeśli temat przypasi to będę brał udział żeby krajewie dokopać najpiękniejsza nagroda smile.gif

Pozdrawiam smile.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...