Skocz do zawartości

C++ a przecinki w liczbie dziesiętnej


partur

Polecane posty

Mam taki problem. Moja zabawa z C++ zaczęła się 2 dni temu i chcący coś napisać napotkałem problem. mad.gif
Jest nim to że liczby, które wprowadzam są dziesiętne, ale z jednym haczykiem. Jest nim przecinek zamiast kropki. Nie mogę zmienić tego, bo by to popsuło ideę mojego programu. Pierwszy lepszy człowiek, który dosiadzie do komputera wpisze ort! ',' zamiast '.'. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[code=C++]
#include <iostream>

using namespace std;

int main
B[YY[[OL[ [NV&ĆRĆ7Ś&śĆUÓFV&ĆR7VÓf\"BŁÓśfCśĆSŹ((ąmt(( suma+=liczba[j];

}

cout << long(s[XJNH [/code]
Proszę mi pomóc, w przerobieniu tego kodu bo nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w wypowiedzi poprzednika. Przy okazji czegoś się nauczę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłeś, bo nie chciałeś, chcesz żeby to ktoś za Ciebie zrobił. Przejrzyj mój art, potem wczytaj liczbę (do stringa ją wczytaj), wyszukaj w niej kropki i zamień na przecinek, potem zamień tego stringa na liczbę (zamiana opisana jest w FAQ na unitcie).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie konkursy powiny byc tylko dal wybranych...
Bo jak jest konkurs to pojawia sie pelno bezsensownych postow, albo glupich pytan na ircu. Np. dzisiaj gosciu chial aby mu podac jak rozwiazac jakis tam problem, poniewz chce wziac udzial w konursie i miec celujacy z infy...
To juz staje sie zalosne...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...