Skocz do zawartości

Pozycjonowanie, Serwer.


5corpio

Polecane posty

Witam mam takie pytanie. Otóż może ktoś się tutaj jakoś orientuje na temat pozycjonowania (stron) oczywiście. Czy np. na pozycję w googlach i innych wyszukiwarkach ma różnice czy np. strona leży na serwerze jakiejś republiki czy na płatnym. Poza tym czy wykupienie domeny lepiej wpływa na pozycję np. pl albo com i zaindeksowanie strony w google i czy np. domena pl jest jakoś lepiej traktowana niż com ? Po drugie jak robię sobie stronkę to dawać linki do strony bezpośrednio czy np. strona.pl/dzial2.htm ?

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, onet (nie wiem jak teraz) ale miał zatargi z prv.pl i nie zamieszczał odnośników do wszystkich stron z aliasami z prv.
Google są tak ogólnoświatowe, że chyba raczej liczy się popularność danej strony, chyba że ktoś sobię wykupił to adres jego strony będzie wyszczególniony na samej górze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTATgooglach i innych wyszukiwarkach ma różnice czy np. strona leży na serwerze jakiejś republiki czy na płatnym.

serwer nie ma żadnego znaczenia, domena zaś tak.

CYTATPoza tym czy wykupienie domeny lepiej wpływa na pozycję np. pl albo com i zaindeksowanie strony w google i czy np. domena pl jest jakoś lepiej traktowana niż com ?

Domeny com oraz pl są traktowane identycznie przez Google. Gorzej wygląda sprawa katalogów. W przypadku domeny .com możesz mieć problem z jej dodaniem do niektórych polskich katalogów stron, a w przypadku .pl z dodaniem do zagranicznych wink.gif

[quote] Po drugie jak robię sobie stronkę to dawać linki do strony bezpośrednio czy np. strona.pl/dzial2.htm ? [/quote]

Jeśli będziesz dawać linki do podstron to wypromujesz tylko podstrony. Ze względu na Google i inne takie stworzenia podawaj adres do strony głównej.

Odsyłam na stronę:

http://forum.optymalizacja.com/

Mała reklama wink.gif, ale pozycjonowanie jest tak obszernym tematem, że jeden wątek na forum to zdecydowanie za mało.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to forum o pozycjonowaniu tongue.gif

Ale nie zrozumieliśmy się. Wiem, że przy dodawaniu do katalogów podaje stronę główna ale potem odnośniki ze strony głównej dawać na "adres" adresstrony.pl/dzial2.htm czy np. adresstrony.nazwaSerwera.pl/dzial2.htm nie ma to różnicy ? chodzi mi o to czy podawać adres domeny czy rzeczywisty adres strony przy linkach ze strony głownej naprzykład bo nie wiem czy jest jakaś różnica.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście:

[quote=html]<a href="kontakt.html">Kontakt</a>[/syntax:0bbba7a3bf]

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Więc tak ja powiem wam jak pozycjonuje swoją strone www.kroliczek.d8b.pl .
1.Meta tagi to chyba wiadomo trzeba je dobrze dodać na swoją strone
2.Dodanie do wyszukiwarek (google onet wp yahoo itp)
3. Aby strona znalazła się na pierwszym miejscu wejdz na strone http://www.mar.az.pl/spis/?sortuj=pagerank-desc (spis katalogów) i dodajesz dziennie do 5-6 katalogów strone z nazwą naprzyklad Króliczek - Darmowy edytor HTML czyli jeśli chcesz miec pozycjonowanie przy słowie oficjalna strona F.E.A.R to taki tytuł strony dajesz .
4.Po tygodniu powinien być efekt 8)

Teraz uwagi do poprzednich postów
1.Serwer nie robi różnice w pozycji
2.Domena troche ale [b]żadko
3.Pierwsze miejsca można miec nawet nie wykupując pozycji w wyszukiwarce . Ja mam na kilku przeglądarkach 1 miejsce pod słowem edytor html i darmowy edytor html tylko spadlem w googlach ostatnio z 1 na 7 bo chory bylem i zaniedbalem stronke

Pozdrawiam LordGM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...