Skocz do zawartości

[KONKURS] Gra o tworzeniu gier


Qasz

Polecane posty

Programista, który napiszę najlepszą grę otrzymuje CALL OF DUTY BLACK OPS .

 

Temat konkursu : GRA O TWORZENIU GIER

 

Regulamin konkursu:

 

1. Konkurs rozpoczyna się, gdy chęć uczestnictwa zgłosi 20 kandydatów, następnie odczekiwane jest 14 dni na ewentualne dalsze zgłoszenia.

2. Każdy kandydat zostanie powiadomiony o dacie startu drogą emailową.

3. Dozwolona jest praca grupowa, jednakże jest przewidziania w pierwszej edycji konkursu jedna nagroda.

4. Kandydat może korzystać ze wszystkich legalnych zasobów internetu oraz narzędzi.

5. Czas trwania konkursu wynosi 30 dni od daty rozpoczęcia.

6. Każdy uczestnik zobowiązany jest do umieszczania tygodniowych raportów o postępie prac na forum.

7. Zwycięzca zostanie wyłoniony do 7 dni po zakończeniu konkursu po czym niezwłocznie otrzyma nagrodę.

8. Najlepszy projekt zostanie wybrany przez polską firmę z branży gier (trwają rozmowy)

9. Jeżeli pkt. 8 nie będzie miał miejsca, wówczas konkurs rozstrzygną uczestniczy głosowaniem.

10. Wszystkie zgłoszenia prosimy składać na adres email : konkurs@gamasutra.pl

 

Więcej szczegółów na stronie http://www.gamasutra.pl oraz naszym forum http://www.gamasutra.pl/forum/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uczestnicy głosowaniem będą musieli wyłonić zwyciężcę, to każdy zagłosuje na swój projekt i będzie duży remis. Przykładowo jakbym ja brał udział w konkursie i postanowił być uczciwy, to zagłosowałbym na inny projekt niż mój, więc jeden projekt by miał dwa głosy, reszta po jednym, a mój zero :D Trzeba zmienić ten punkt regulaminu, bo to głupie... Skoro dopiero zaczynacie ze stroną, to dajcie sobie spokój. Nie bardzo możecie konkurować z Warsztatem ( http://warsztat.gd/ ) mając na stronie tak mało użytkowników i materiałów. BTW. jako nagrodę dalibyście jakąś grę bardziej dla nerdów, niż taka strzelanka wojenna :D Ostatnio grałem na PS3 w Star Wars: The Force Unleashed - to dopiero jest spoko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie umieściłem tego w regulaminie, ponieważ przygotowany skrypt do głosowania ma już mechanizm niemożliwości głosowania na swój projekt. Nie mamy nawet zamiaru konkurować z gamedev.pl/warsztat.gd (btw. nowy adres jest super). Content dla strony jest intensywnie pisany na stronę, wkrótce będzie dodany. Konkurs ma zachęcić użytkowników do odwiedzania strony, dlatego została wybrana tak gra, żeby było neutralnie dla programistów,rpg/game makerow lub innych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Rozumiem że:

1. grę można zacząć pisać już teraz? :)

2. nie ma znaczenia język programowania, grafika, system operacyjny, bez znaczenia czy OpenGL czy przeglądarka... ?

3. rozumiem ze do "finału" przechodzi gra ukończona?

 

Proponuję ogłosić podwójny konkurs oprócz tego miesięcznego np. taki co półroczny bo niektórzy mają niedobór czasu praca szkoła ...

ale pomysł jest super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...